Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Kdo bude ve StarDance za rok? Horké tipy na celebrity, které nahradí Dvořáka a spol.!

Logo StarDance
Zdroj: ČT
Předchozí Další
+ Dalších 17 fotografií
STARDANCE
Je to jen pár dnů od chvíle, kdy se Jiřímu Dvořákovi (51) podařilo zvítězit v deváté řadě taneční soutěže StarDance, někteří už ale dávno začali spekulovat nad tím, koho ze slavných televize nabídne příští rok při již potvrzeném jubilejním, desátém ročníku. Přinášíme seznam všech možných jmen, z nichž minimálně část se podle našeho odhadu skutečně na podzim na parketu ukáže!

Do každé řady StarDance si produkce vybírá účastníky podle jakéhosi mustru. Nesmí chybět zkušený matador, zralá dáma, ale i mladíček nebo mladá roztomilá žába, oblíbené jsou pak sportovní osobnosti nebo ti, které diváci znají jako průvodce různými pořady. Kdo nám tedy vyšel jako pravděpodobný možný účastník StarDance X?

Patrně nejjistějším soutěžícím další řady je Václav Kopta A aby ani ne. Letos odstoupil kvůli vážnému zranění při tréninku, na poslední chvíli před vysíláním ho nahradil Richard Genzer. Pokud nebude mít herec příští rok na podzim strach z opakování katastrofického scénáře, Česká televize ho uvítá s otevřenou náručí.

A kdyby nemohl, co takhle Daniel Hůlka Nemusel by být špatnou volbou. Nebo již částečně polozapomenutý herec Zdeněk Podhůrský, ten by mohl docela překvapit.

Dále tu máme hvězdy televizních pořadů. Za redakci tipujeme věčně usměvavého sporťáka Vojtěcha Bernatského, spíš z říše sci-fi je moderátor politických debat Václav Moravec, ale kdo ví. Že by veřejnoprávní televize angažovala po italském kuchtíkovi Ridim jeho kolegy Láďu Hrušku (40) nebo Zdeňka Pohlreicha (61), to nám naopak připadá hodně nepravděpodobné, nicméně možné je všechno.

Jágr? Těžko

Za sportovní osobnosti není důvod netipovat tenisty Radka Štěpánka nebo Lucii Šafářovou či biatlonistku Gabrielu Koukalovou (29) (dřív Soukalovou). Všichni buď ukončili kariéru, nebo se na to chystají, takže čas by se našel. Naopak často tipovaný Jaromír Jágr je iluzí. Moc si tuhle horu svalů jako elegantního tanečníka představit nedokážeme. Na to mu chybí trochu šlachovitosti!

Mezi hezkými holkami je naší horkou favoritkou třeba taková Markéta Konvičková Je sexy a její nejlepší kámoškou je letošní účastnice Monika Bagárová, což je velké plus. Ale šlo by sáhnout i do missek. Pak by přicházely v úvahu třeba Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Nikol Švantnerová z roku předtím nebo stále krásná Jitka Nováčková, která vyhrála v roce 2011. V úvahu ale berme i letošní vítězku SuperStar Terezu Maškovou (22).

Adeptem na zástupce mladíčků je určitě úspěšný účastník Eurovize Mikolas Josef, kterého si ostatně Česká televize prubla už v letošním finále. A šlo mu to. Horkým esem v rukávu by ale mohl být talentovaný zpěvák Vojtěch Drahokoupil, produkce by však mohla překvapit i dnes již poněkud starším Benem Cristovaem (31).

Z hereček bychom se rádi podívali například na fakt roztomilou Ivanku Korolovou (dabuje třeba Lizu Simpsonovou po zesnulé Heleně Štáchové) nebo zrzavou krásku Vicu Kerekes A když už jsme u slavných žen původem ze zahraničí, od věci by nebyla ani stále více obsazovaná Tatiana Pauhofová Nebo tentokrát Češka, Tatianina občasná filmová partnerka Klára Issová A tím jsme obsáhli jak mládí, tak zralejší věk.

Přes usilovné pátrání se nám ale nepodařilo najít žádného takového člověka, který by mohl v nové řadě zaujmout přesně pozici Jiřího Dvořáka. Nikoho jiného z herců či hereček, kteří v mládí závodně tančili na poměrně dost vysoké úrovni, jsme totiž nevypátrali.

Chybí nám tu v seznamu někdo? Napadá vás někdo další? Těšíme se na tipy v komentářích!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy