Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kdo bude pykat za včerejší neštěstí v Krkonoších? Lanovka, která se utrhla, byla nákladní, lidé tam neměli co dělat!

Lanovka se zřítila z výšky dvaceti metrů do srázu. (Ilustrační foto)

Kde se tam vzali lidé a kdo je do lanovky pustil? To teď bude hlavně zajímat kriminalisty, kteří včera celý večer a dnešní den ohledávají místo neštěstí ve Špindlerově Mlýně. U chaty Bumbálka se přetrhlo lano a lanovka spadla z výšky asi dvaceti metrů do prudkého srázu.

Výsledek je smutný. Rodiče cestovali se svými dvěma dětmi a příbuznou, otec rodiny zemřel, matka a příbuzná a obě děti jsou hospitalizovány ve vážném stavu, naštěstí ale mimo ohrožení života. Z neštěstí je podle serveru iDnes.cz otřesen i provozní chaty Bumbálka, ke které lanovka vedla, na místo museli přijet pomoci i psychologové.

Lano, které nevydrželo nápor, bude posláno na odbornou expertizu, která by měla objasnit, co přesně za tragédií stojí, už nyní ale padají neklidné otázky, na něž hledají kriminalisté odpověď. Co, proboha, dělali lidé, navíc i s dětmi, na nákladní lanovce?

Podle provozovatele chaty slouží plošina jen k převozu zásob a zavazadel, v žádném případě s ní nesmějí cestovat lidé. Kde se tam tedy rodina vzala a kdo jim navíc dovolil do lanovky vstoupit, na to si budeme muset počkat. Nezbývá než doufat, že to nebyli přátelé někoho z Bumbálky, kdo jim chtěl zprostředkovat netradiční zážitek.

Související články

Další články