Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Kdo bude příští MasterChef? TV Nova natáčí šestou řadu oblíbené kulinářské show

Porota opět ve stejném složení.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Masterchef 2022

Oblíbená kulinářská reality show MasterChef Česko se vrátí na obrazovky na podzim 2022. Podle serveru Mediaguru natáčí TV Nova šestou řadu právě v těchto dnech. V jakém složení se představí porota? A na co dalšího se můžeme těšit? Podívejte se na první informace ze světa MasterChefa.

Od dramatického finále páté řady MasterChefa uplynulo zhruba půl roku a je tu nová parta amatérských kuchařů, kteří usilují o titul českého MasterChefa, finanční odměnu i možnost vydat vlastní kuchařku. Jak uvádí server Mediaguru.cz, šestou natáčí TV Nova v těchto dnech.

Termín vysílání MasterChefa

Nové řady kuchařské reality show MasterChef Česko se dočkáme už na podzim 2022 na obrazovkách TV Nova.

Nova sází na jistotu – poslední řada reality show o vaření, ze které vzešla jako vítězka Veronika Danišová alias Besky, byla jedním z nejúspěšnějších loňského podzimu napříč všemi televizními stanicemi. Průměrně se na jednotlivé díly dívalo 850 tisíc diváků. Finále si nenechalo ujít podle údajů portálu Mediaguru na 1,15 milionu diváků.

Porota ve stejném složení

Na jména soutěžících si budeme muset ještě nějaký pátek počkat, co už však víme teď, je složení trojčlenné poroty. V novém ročníku se mohou diváci těšit na stejné porotce jako v předchozích několika řadách - šéfkuchař pražské restaurace Field Radek Kašpárek, šéfkuchař pražské restaurace U Matěje Jan Punčochář a šéfkuchař olomoucké restaurace Entrée Přemek Forejt. Potvrdila to TV NovaV tomto složení se sejdou porotci už počtvrté. A spolu s nimi přijde spousta nových výzev.

V galerii se podívejte, kdo zazářil v předchozích sériích MasterChefa.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy