Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kdo bude letošní MasterChef? Miláček žen Roman, nebo frajírek Jiří?

Kdo bude vítěz letošního Masterchefa? Jiří nebo Roman?
Zdroj: facebook.com/MasterchefČesko
+ Další fotografie
Minulou středu jsme s napětím sledovali, kdo z posledních tří soutěžících se utká ve finále kulinářské soutěže. Ačkoli se jídla povedla všem, museli porotci rozhodnout, kdo půjde domů. Neměli to vůbec jednoduché. Lucka, Roman a Jiří vařili nejoblíbenější pokrmy moderátorky Kristiny Kloubkové. A sympatická Lucka se bohužel přiblížila oblíbenému jídlu nejméně.

Ve středu se proti sobě tedy utkají sexy učitel tělocviku Roman a muzikant Jiří, kterému během soutěže pěkně narostl nosánek.

Jakmile se dostal Roman do finálové sestavy soutěže, stal se miláčkem všech žen a dívek u nás Není divu, je to opravdový sympaťák s postavou snů a srdcem na dlani. Působí jako anděl. Ať už vyřadili kohokoli, Roman to vždycky nesl nejhůř. Je to citlivý a mírumilovný mladý muž. Bohužel pro všechny slečny, které se do něj zamilovaly, je Románek šťastně zadaný.

Hudebník Jiří tolik sympatický není. Divákům je nepříjemný jeho sebevědomý postoj. Během celého pořadu mu s každým postupem do dalšího kola rostl nos Ne jinak je tomu i teď, kdy se dostal do finálové dvojky.

V pořadu MasterChef však nejde o to, jaký kdo je. Záleží na kulinářských schopnostech. Každý z nich má občas svou slabou chvilku. Přes to všechno to ale vypadá, že má Roman ve vaření navrch. Jeho jídla jsou svěží, chutná a výborně vypadají. Navíc je prezentuje skromně a s pokorou hodnou právě dalšího českého MasterChefa.

Na Facebooku se rozjela velká debata, kdo to teda nakonec vyhraje. Dokonce někteří spekulují, že v ukázce, která momentálně běží v televizi, je jasné, že vítěz bude Jiří.

Vše se dozvíme už tuto středu. Bude to drsný souboj za účasti všech, kteří se do finále neprobojovali. To musíte vidět!

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy