Ve středu se proti sobě tedy utkají sexy učitel tělocviku Roman a muzikant Jiří, kterému během soutěže pěkně narostl nosánek.

Jakmile se dostal Roman do finálové sestavy soutěže, stal se miláčkem všech žen a dívek u nás. Není divu, je to opravdový sympaťák s postavou snů a srdcem na dlani. Působí jako anděl. Ať už vyřadili kohokoli, Roman to vždycky nesl nejhůř. Je to citlivý a mírumilovný mladý muž. Bohužel pro všechny slečny, které se do něj zamilovaly, je Románek šťastně zadaný.

Hudebník Jiří tolik sympatický není. Divákům je nepříjemný jeho sebevědomý postoj. Během celého pořadu mu s každým postupem do dalšího kola rostl nos. Ne jinak je tomu i teď, kdy se dostal do finálové dvojky.

V pořadu MasterChef však nejde o to, jaký kdo je. Záleží na kulinářských schopnostech. Každý z nich má občas svou slabou chvilku. Přes to všechno to ale vypadá, že má Roman ve vaření navrch. Jeho jídla jsou svěží, chutná a výborně vypadají. Navíc je prezentuje skromně a s pokorou hodnou právě dalšího českého MasterChefa.

Na Facebooku se rozjela velká debata, kdo to teda nakonec vyhraje. Dokonce někteří spekulují, že v ukázce, která momentálně běží v televizi, je jasné, že vítěz bude Jiří.

Vše se dozvíme už tuto středu. Bude to drsný souboj za účasti všech, kteří se do finále neprobojovali. To musíte vidět!