Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Kdo bude kým v příští Tvoje tvář má známý hlas: Těšíte se na Hanku Holišovou jako MC Hammera?

Hana Holišová si opět vylosovala černého zpěváka.
+ Dalších 5 fotografií
Ještě jsme se pořádně nevzpamatovali z minulých proměn Tvoje tvář má známý hlas a už jsou tu další! Opět nás čeká proměna bělochů za černochy a holohlavých zpěváků za vlasáče. Kdo se tuto sobotu stane kým? To se hned dozvíte!

A je to tu. Další proměny některé soutěžící potěší, jiné pořádně rozesmutní. Takže jak na tom příští týden budou?

Radost má herec Petr Rychlý (50), který si konečně vylosoval chlapáka, který navíc zpívá česky! Angličtina je pro hvězdu Ordinace oříšek, a proto měl radost, když se dozvěděl, že se stane Pepou Vojtkem z Kabátů!

Charismatického zpěváka si přál David Kraus a měl štěstí. V sobotu si střihne Johna Lennona z Beatles. To takový Petr Vondráček ani netušil, koho si vylosoval! Bude zpívat jako Boy George z Culture Club.

Adam Mišík se opět nevyhne velké proměně. Na pódiu se ukáže jako Lou Bega.

A jak jsou na tom dámy? Bez šíleného kostýmu a make-upu se konečně ukáže Ivana Chýlková, která si vylosovala zpěvačku Fergie, známou hlavně z americké kapely The Black Eyed Peas. Hanu Holišovou čeká po Michaelu Jacksonovi opět černý make-up a ukáže se jako rapper MC Hammer.

Pěkně náročné to bude mít mladá Anna Fialová jako popová diva Whitney Houston. A Iva Pazderková po Nirváně trochu vyměkne a zazpívá popík od zpěvačky Pink!

To bude zase jízda!

Mohlo by vás zajímat

Další články