Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Kdo bude další obětí prokletých kolejí? U Mlékojed zemřel 5. člověk!

Kdo bude další obětí prokletých kolejí? U Mlékojed zemřel 5. člověk!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 15 fotografií
Tohle už nemůže být náhoda. Za posledních šest týdnů si přejezd u Mlékojed vyžádal 5 obětí! Vždy se navíc jednalo o mladé lidi. Tohle místo snad musí být prokleté.

Začátkem dubna zemřely u kolejí dvě dívky. Prý se chytily za ruce a vykročily směrem k řítícímu se vlaku. Spekulovalo se, co je k činu vedlo. Ve hře byla dokonce hra Modrá velryba.

O pár týdnů později zemřel u Mlékojed neznámý muž a dalších sedm dní poté střet s vlakem nepřežila Terezka. Pátou obětí je třiadvacetiletý mladík. "Muže srazil vlak. Na místo okamžitě vyjeli kromě policistů z obvodního oddělení i kriminalisté, kteří místo zajistili. U strojvedoucího provedli dechovou zkoušku, která měla negativní výsledek," řekla mluvčí mělnických policistů Markéta Johnová.

Mladý muž se jmenoval Jirka a byl to fotbalista. Jeho klub na něj vzpomíná a nikdo nechápe, co se mohlo stát. Podle svědků to zatím vypadá, že spáchal sebevraždu.

Otazníky kolem smrti jsou i u 4. oběti. Studentky Terezky. Té byla v mladém věku řečena krutá diagnóza - drúzové papily. Dívka postupně přicházela o zrak a nemoc nešlo zastavit. Je toto důvod, proč se rozhodla skončit se životem?

Její matka hází vinu na školu a pedagogy, podle jiných svědků ji ale matka okrádala o peníze. Terezčina matka Vlaďka si myslí, že dceru šikanovali spolužáci. Prý jí měli schválně skákat před cestu s tím, jestli je ještě vůbec vidí. "Varovala jsem její učitele opakovaně, že má dcera psychické problémy. Oni popírali, že je má. Pak řekli, že o tom vědí, ale ani mi nezavolali," řekla matka serveru TN.cz.

Jiný zdroj ale tvrdí, že škola pro ni udělala maximum. Dokonce vyhlašovala sbírky. Policie nechce událost komentovat.

Terezka se smutně vyjadřovala i na sociálních sítích. "Nikdy už nevrátíš čas," napsala svá poslední slova na Facebook. A to nebylo všechno. Poslední dny zveřejňovala samé smutné citáty. "Bolest nezmizí, člověk si na ni jen zvykne."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy