Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Kdo bude další? Hvězdy na Nově se bojí, že je čeká stejný osud jako vyhozenou Emmu Smetanu

Emma už je z kola venku. Kdo bude následovat? Inna Puhajková i Michal
Hrdlička mohou být v klidu. Jich se další odchod týkat nebude.
Zdroj: facebook.com
Poté, co Emma Smetana odešla z TV Nova, tak se začalo řešit, zda budou následovat další padáky a nebo na Nově zavládne klid. Kdo se cítí ohrožený?

Diváci ji nikdy nepřijali. Přišlo jim, že Emma Smetana na ně z televizní obrazovky kouká chladnýma očima. Jenže Emma Smetana odešla z Novy nakonec až během minulého týdne. Chce se věnovat hudbě, a tak vedení televize rozhodlo, že jí to umožní.

„Společnosti CET 21 přistoupila k některým organizačním změnám, které zahrnují i zpravodajství. Byl zúžen počet moderátorů, což vedlo k rozvázání pracovního poměru s moderátorkou Emmou Smetana,“ uvedla mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

Zdálo by se, že na Nově panuje po odchodu Smetany relativní klid. Jenže kde je zdánlivý klid, tam něco často bublá pod povrchem.

Je Emma jediná, kdo musel z kola ven? Nebo ji budou následovat další velké hvězdy? To je otázka, která trápí diváky, novináře ze společenských magazínů a hlavně trápí moderátory a reportéry samotné.

Pokud jde na Nově opravdu jen o reorganizační změny, proč odešla jen Emma? Podle informací eXtra.cz je ve hře ještě jedno velké jméno. Vlastně výrazně větší jméno, než je jméno Emma Smetana.

Jedná se o muže, který v tuto chvíli ještě zřejmě sám neví, že se o jeho osudu jedná. A podle posledního vývoje a nejnovějších zpráv se zdá, že tento sympaťák vše ustojí a na barrandovském kopci zůstane!

„Veškeré organizační změny týkající se zpravodajství již proběhly. K žádným dalším změnám v tuto chvíli nedochází,“ uvedla v úterý odpoledne mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

Takže na Nově by měl být klid a všichni by si měli oddychnout. Jen nikdo zatím neřekl, jak dlouho tahle mediální pohodička bude trvat.

Související články

Další články