Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kdes byla? Za Richardem přece: Miliardář Chlad má randit s dcerou Blaženy Škopkové

Kdes byla? Za Richardem přece: Miliardář Chlad má randit s dcerou Blaženy Škopkové
Zdroj: archiv Richarda Chlada / archiv Anny-Marie Kánské
+ Dalších 9 fotografií
vztah
Miliardář Richard Chlad (57) se v červnu rozešel s Miss Europe z roku 2016 Liou Kees, dlouho sám ale nezůstal. Ačkoliv se král hazardu snažil nový vztah utajit, zdroj z jeho okolí prozradil, že randit má s dcerou Blaženy Škopkové z trilogie Slunce, seno..., pohlednou Annou-Marií Kánskou (26).

Ačkoliv Richard Chlad a Lia Kees se nerozešli v nejlepším a oba uvedli jiné verze toho, proč a jak k jejich odloučení došlo, navzájem si nyní prý přejí jen to nejlepší. Miliardář se zálibou v hazardu už to možná našel - z rozchodu se oklepal a po jeho boku má být podle informací webu Expres.cz nová kráska.

Chlad se na svých sociálních sítích aktuálně chlubí snímky, na nichž si užívá pohody na jachtě. Nesdílí sice, kdo mu dělá společnost, ale podle zdroje z jeho okolí se jedná o dceru Veroniky Kánské, jež se do paměti televizních diváků zapsala jako Blažena Škopková z trilogie Slunce, seno...

Mladičká Anna-Marie Kánská i movitý podnikatel mají svůj vztah držet v tajnosti. Není se ovšem čemu divit, že dcera filmové Blaženy Chladovi učarovala, v obličeji je krásná po mamince, postavu má skvělou a po silikonu ani stopy.

Ctitelky Richarda Chlada

Richard Chlad neměl o ženy nikdy nouzi, přeci jen si po jeho boku každá žena může splnit sen o životě královny. Ve vztahu s ním do práce chodit nemusí a volný čas může využívat k nákupům či zkrášlování. Zda jde mezi Chladem a Kánskou jen o krátkodobý románek nebo se rodí skutečná láska, se teprve ukáže.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy