Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kdepak dovolená! Světová dýdžejka Pomeje odjela zamixovat světu! Závistivá CZ konkurence ji chce ubodat, letí s ní tedy gorila Pomeje!

Zdroj: repro Prima
+ Další 3 fotografie
Jiří Pomeje si omylem vzal světově proslulou dýdžejku Andreu Pomeje a teď v přeneseném slova smyslu sklízí ovoce své náhodné volby.

Zatímco Ivetu si bral čistě coby kalkul, Andreu už měl i trochu rád a má velká prsa, navíc rok po veselce zjistil vyhlášený podnikatel a producent Jirka, že mu snoubenka dlouho tajila, že je světová dýdžejka.

Poté, co si Andrea osahala pražské SaSaZu, kde mixovala z vinylů, zatímco košťata z Holandska tam pouštějí tracky z flashky, potvrdilo zpravodajství TV Prima, že Pomeje je dýdžejka, jejíž vystoupení stojí desetitisíce, a pražská taneční scéna se otřásla v základech. Zatímco několik dýdžejů ukončilo rovnou kariéru, někdo někomu někde napsal na FB něco nepěkného o životě Andrey, který je třeba ukončit v zájmu zachování české house a techno scény, a následně se ukázalo, že po Andree jdou noži ozbrojení samurajové, kteří chtějí prolít její krev, aby nevládla české houseparty a následně Berlínu, Ibize a Bůh ví, kde se to zastaví.

Andrea proto aktuálně odlétá do Thajska. Na letišti to vypadalo, jako by jeli klasicky s Jirkou souložit na pozvání svého mecenáše Pavla Páska, který dříve Jiřího na dovolenkách finančně podporoval, ale vše je jinak. Andrejka se nechala v deníku Blesk slyšet, že ji čeká v Thajsku vystoupení na Koh Samui, a když porazí jiné dýdžeje, kteří tam přijeli zahrát (na rozdíl od Andrey ale hrají zadarmo, kdežto ona za nesmysl, ostatně Pomeje kasíruje proti faktuře její vystoupení zásadně předem, jde o desítky tisíc eur a Jiří má rád pořádek), tak ji čeká turné po Thajsku a celé Asii.

Jo, a protože po ní jdou ti s těmi noži, o čemž dramaticky referoval nejeden televizní okruh, tak Jiří dýdžejku doprovází coby ochranka, bedňák, no prostě taková holka pro všechno, šest kamionů Andrejčiny techniky jede na místo setu po souši.

Související články

Další články