Krása je důležitá, co si budeme povídat. Ženy chodí na různé procedury, kupují si drahé krémy a mordují se v posilovně, jen aby vypadaly o něco lépe. Není to však tak jednoduché a s přibývajícím věkem to jde všechno mnohem složitěji.

Některé hollywoodské krásky se však mohou pyšnit opravdu ukázkovým tělem i kolem padesáti let. Dokonce jejich obličej vypadá, jako by projel Photoshopem. Tyto božské dámy vás dostanou. Které to však jsou?

Nikoho rozhodně nepřekvapí sexy diva s latinskými geny Jennifer Lopez, která je proslulá nejen svým vypouklým zadečkem. Této krásce táhne sice k padesátce, ale mnohé dívky a ženy by vraždily, jen aby mohly vypadat jako ona. Jennifer se dokonce chlubí i svým brutálně vymakaným bříškem, které mají snad jen kulturistky.

Mezi svůdné ženy se zařadila také Monica Bellucci. Kráska s italskými kořeny byla vždycky půvabná, ale toto? Monika přehoupla svým věkem půl století, ale je snad ještě krásnější než v dobách svých začátků s modelingem. Její svůdné křivky a perfektní výraz v obličeji nedají spát mnoha mužům.

Slavná supermodelka Cindy Crawford také překročila pověstnou hranici padesátky, což však na její celkové vizáži není vůbec znát. Stále vypadá jako okouzlující třicátnice, která snad vypila koktej mládí.

Mezi superúchvatné ženy patří mnoho hollywoodských krásek. Budete zírat, jak v tomto věku mohou vypadat svůdně. Všechny ženy najdete v naší fotogalerii.