Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kde vzaly elixír mládí? Těmto žhavým kráskám je kolem PADESÁTI let!

Vypadají skvěle.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Každá žena chce být co nejdéle krásná a svůdná. Musí však tvrdě makat a co si budeme povídat, s přibývajícím věkem to jde všechno hůře. To však není problém těchto žhavých samic, které zastavily čas. Jejich božské tělo a dokonalá tvář vás naprosto uchvátí. Které celebrity se pyšní dokonalým tělem a svěží tváří?

Krása je důležitá, co si budeme povídat. Ženy chodí na různé procedury, kupují si drahé krémy a mordují se v posilovně, jen aby vypadaly o něco lépe. Není to však tak jednoduché a s přibývajícím věkem to jde všechno mnohem složitěji.

Některé hollywoodské krásky se však mohou pyšnit opravdu ukázkovým tělem i kolem padesáti let. Dokonce jejich obličej vypadá, jako by projel Photoshopem. Tyto božské dámy vás dostanou. Které to však jsou?

Nikoho rozhodně nepřekvapí sexy diva s latinskými geny Jennifer Lopez, která je proslulá nejen svým vypouklým zadečkem. Této krásce táhne sice k padesátce, ale mnohé dívky a ženy by vraždily, jen aby mohly vypadat jako ona. Jennifer se dokonce chlubí i svým brutálně vymakaným bříškem, které mají snad jen kulturistky.

Mezi svůdné ženy se zařadila také Monica Bellucci. Kráska s italskými kořeny byla vždycky půvabná, ale toto? Monika přehoupla svým věkem půl století, ale je snad ještě krásnější než v dobách svých začátků s modelingem. Její svůdné křivky a perfektní výraz v obličeji nedají spát mnoha mužům.

Slavná supermodelka Cindy Crawford také překročila pověstnou hranici padesátky, což však na její celkové vizáži není vůbec znát. Stále vypadá jako okouzlující třicátnice, která snad vypila koktej mládí.

Mezi superúchvatné ženy patří mnoho hollywoodských krásek. Budete zírat, jak v tomto věku mohou vypadat svůdně. Všechny ženy najdete v naší fotogalerii.

Související články

Další články