Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kde ve Varech potkáte hvězdy první velikosti? Víme, jak sehnat autogram celebrity!

Skladatel James Newton Howard s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou.
Zdroj: KVIFF
+ Další fotografie
Filmový festival v Karlových Varech je tu a s ním přijíždí do Česka spousta zahraničních celebrit. Která je vaše nejoblíbenější? Chcete, aby se vám podepsali na kus papíru, když se zrovna budou promenádovat po kolonádě nebo na červeném koberci? Tady je náš návod!

1. Casey Affleck

Podobně jako krásná Uma Thurman, tak i čerstvý držitel Oscara Casey Affleck, bratr Bena Afflecka, se projde v pátek kolem 17. hodiny po červeném koberci a vyzvedne si Cenu prezidenta festivalu.

V neděli ho fanoušci mohou spatřit znovu, a to hned u dvou příležitostí. Ve 14:00 spolu s režisérem Davidem Lowerym uvede ve Velkém sále hotelu Thermal svůj nový snímek Přízrak. Později odpoledne, cca v 16:30, pak proběhne v Kongresovém sále meeting, kde budou společně o snímku hovořit.

2. Uma Thurman

Hollywoodská hvězda Uma Thurman přiletěla do Česka už ve čtvrtek, krátce po příletu se však nechala převézt přímo do Karlových Varů, kde chce do začátku festivalu být v soukromí a nebýt rušena.

Poprvé ji fanoušci mohou spatřit v celé kráse v pátek 30. 6. cca v 17 hodin, kdy vstoupí jako hlavní hvězda na červený koberec a před vstupem do Velkého sálu hotelu Thermal se pozdraví se svými fanoušky. Po krátké promenádě po koberci si z rukou Jiřího Bartošky převezme Cenu prezidenta festivalu.

Umu Thurman máte ještě šanci spatřit 2. srpna ve 23:00 v letním kině, kde slavnostně uvede kultovní snímek Quentina Tarantina Kill Bill.

3. Jeremy Renner

Svůdník Jeremy Renner se po červeném koberci také projde, ale až při ukončení festivalu 8. srpna kolem páté hodiny odpoledne. Jako Uma Thurman a Casey Affleck, i Jeremy převezme Cenu prezidenta.

O den dříve, tedy v pátek 7. července v 15:00, bude představovat publiku snímek Wind River ve Velkém sále hotelu Thermal. Po ukončení promítání tradičně proběhne setkání KVIFF TALK. Toto setkání bude moderovat umělecký ředitel MFF Kralovy Vary Karel Och.

Neváhejte, napište si časy a místa, popadněte svůj zápisník, pero po babičce a běžte si ulovit svůj autogram!

Související články

Další články