Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kde ulovil Noid své kočičky? Zpěvák odhalil návod na ZARUČENÝ SEX

Co si o jeho návodu myslíte?
Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
Zpěvák Václav Noid Bárta aktuálně prochází rozvodovým řízením s manželkou Gábinou. Lehké období rozhodně neprožívá. Na druhou stranu žal z rozpadu manželství nezahání alkoholovými dýchánky, naopak se snaží bolest zahánět v posilovně. A moc dobře ví, že sám zůstat nechce. Teď prozradil, kde se dají sehnat děvčata, když dojde na sexuální potřebu...

Noid moc dobře ví, že je urostlý fešák s uhrančivým pohledem. A i když se mu rozpadlo manželství, do budoucna sám zůstat určitě nechce. A sám moc dobře ví, kde se dají sehnat děvčata, mezi nimiž se může objevit dívka snů.

Zpěvák už v minulosti využil sociální síť Facebook, kde si našel partnerku Elišku Bučkovou, manželku Gábinu Dvořákovou, ale i sexy houslistku Andreu Jiskrovou.

A právě Facebook s oblibou Vašek využívá, když chce zalovit v jiném pelíšku. Dokonce přiznal, že Facebook ho už kvůli ničemu jinému nebaví. "Facebook mě nebaví tím, jak tam neustále čtu články o uprchlících, o politice. O věcech, které jsou bláznivé, neověřené, kolikrát i nafouknuté,“ vysvětlil Václav Bárta pro revue.idnes.cz.

Noid tak moc dobře ví, že až ho přebolí rozvod s manželkou Gábinou, na Facebooku na něj čeká další kráska, se kterou v budoucnu jistě budou tvořit pár.

Související články

Další články