Kdyby někdy měli tito dva děti, tak by nás zajímalo, jak by jim vyprávěli o svém seznámení. Podle informací, které se do redakce eXtra.cz dostaly, se má jednat o věc, která se ratolestem nevysvětluje.

„Veronika tam jela s jasným plánem sbalit pracháče. Žádné studium angličtiny, jak tvrdila. Na letenku si musela půjčit, ale šla si tvrdě za svým cílem, až se jí povedl majstrštyk Jaromír,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj z blízkosti Veroniky.

Někdo dokonce zachází ještě mnohem dále. Kadeřnice z Teplic nejen šla lovit milionáře jako dalších tisíc holek á la Kozička, ale dokonce se měla živit tak jako v minulosti v Německu, ze kterého jsme vám ukázali už dost pikantní fotky.

„Tancovala na Floridě taky u tyče, to jsou nejlehčeji vydělané peníze. Ve strip baru se měli dokonce poznat a tam si ji Jarda taky vyhlédl,“ napsal nám kluk, co žije taky za oceánem a v prostředí striptérek se pravděpodobně pohybuje.

Je to spíš na styl něco jako Pretty Woman, asi prostě umí Verča dobře kroutit zadečkem a u toho si třeba procvičovala anglická slovíčka, když na Floridu přijela studovat. A velkou NÁHODOU potkala Jaromíra a zamilovali se do sebe jako v pohádce. Boháč, který se nudí, se zakouká do chudé dívky, které vůbec nejde o peníze a život v luxusu, ale o čirou lásku a o prince, který ji z ošklivého strip klubu vysvobodí.

Jak se to všechno odehrálo, to ví nejlíp jen oni dva. Jen zůstává otázkou, jak se s divokou minulostí vyrovná hlavně Jardova rodina, maminka určitě nechce mít za snachu penězuchtivou striptérku.Podle našich informací je u Jágrů dost dusno a byli by nejradši, kdyby se s Veronikou rozešel, aby na jejich klan nevrhala špatné světlo.

Jestli se chcete podívat na to, jak se Veronika živila svým tělem v Německu, tak se pokochejte jejími křivkami přímo ZDE.