Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kde se scházejí všechny odložené celebrity, které nikdo nechce? My to víme!

Zuzana Bubílková už dávno není hvězdou.
Zdroj: profimedia.com
Zuzana Bubílková, Honza Musil a nebo Mahulena Bočanová... Že vám tato jména nic neříkají? Naštěstí i odložené celebrity mají svůj útulek.

Digitalizace pozemního vysílání už přinesla nejednu zvláštní televizní stanici. Žádná se však nevyrovná divné televizi TV Regina. Z tohoto místa už většinou nevede cesta zpátky. Zde se pokoušejí o nemožné a vytahují do éteru dávno zapomenuté obličeje.

Možná jste ji už zaznamenali, pokud ne, vedete šťastný život. Svérázné znělky předznamenávají, že uvidíte něco, nebo spíše někoho, koho jste dlouho nikde neviděli. Regina zkouší oživovat mediální mrtvoly. Do řad pekelníků nalákala jména, jako je třeba Zuzana Bubílková, Honza Musil nebo Mahulena Bočanová.

Smlouvy se tu určitě musí podepisovat krví a všichni občas musí usednout v publiku a poslouchat ďábelský smích Jana Saavedry, který televizi řídí a který se proslavil tím, že jednu chvíli řídil i Ivetu Bartošovou. Léčil její psychiku krátce před její sebevraždou. Nyní se snaží vyléčit zašlou slávu kdysi oblíbených ksichtů.

V televizi neuvidíte takřka jedinou reklamu, protože žádný inzerent nemá tolik odvahy, aby se propagoval na tomto mýtickém místě.

Televize i přesto přežívá díky kontroverzním věšteckým pořadům. Etičnost takového zdroje obživy necháváme na posouzení každého čtenáře. Každá rada však něco stojí a především starší lidi někdy i celý jejich důchod.

Při delším sledování zjistíte, že existují i horší věci, než jsou kulinářské výtvory některých známých kuchtíků, které znáte z jiných kanálů. Jejich pořad o vaření, kde vesele vaří v mikrovlnné troubě, totiž nepředčí nikdo.

Pohled na Zuzanu Bubílkovou napovídá mnohé. Vypadá, jako by si během každého dílu své „Bubu show“ říkala, když už to konečně skončí. Zdaleka už není tak energická jako v dobách největší slávy, kdy pouze sekundovala Miloslavu Šimkovi. Z mediálního záhrobí majitelé vytáhli i Václava Faltuse. To jméno vám nic říkat nebude, slavné bylo v roce 1996. Jde o imitátora, který tehdy předváděl Havla, Zemana i Klause nejen v šílených estrádách, ale i v pořadech České televize Hlavouni a Novy Gumáci. Dnes je mu asi 380 let a jeho humor se za dvacet let nezměnil ani o čárku.

Jediný Honza Musil je naprosto v pohodě, jelikož ten si je vědom, že je mediálně mrtvý už od dob nováckého pořadu Áčko.

Související články

Další články