Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kde najdete nejvíc sexy kočiček? Vezmeme vás na party letošního léta, kde budou na každém rohu

Nenechte si ujít letošní akci léta Desperados High Jump.
Zdroj: Highjump.cz
+ Další 4 fotografie

Ti, co ještě nemají naplánovanou dovolenou na začátek srpna, by si rozhodně neměli nechat ujít Desperados High Jump. Otevřené mistrovství České republiky ve skocích do vody ve volné přírodě, známé ve světě jako cliffdiving, se uskuteční v žulovém lomu v Hřiměždicích u Příbrami v pátek 1. a v sobotu 2. srpna 2014. A na co se kromě nádherných sexy holek v plavkách, kterých je na této akci každý rok opravdu hodně, můžete těšit?

1. Na dech beroucí akrobatické kousky a pohodou nabité odpoledne naváže večírek, o kterém se bude celý rok vyprávět.

2. Účast v závodech přislíbila absolutní světová cliffdiverská špička. S jistotou lze tedy říci, že letos budou v Hřiměždicích skákat ti nejlepší skokani, kteří pravidelně startují na závodech prestižní RedBull Cliffdiving Serie.

3. V roce 2014 kladou pořadatelé velký důraz na čistotu areálu, stejně jako komfort a bezpečnost pro návštěvníky, a to v podobě sprch a parkoviště odděleného od prostor kempu. Cílem pořadatelů je, aby se všichni cítili jako v bavlnce.

3. Občerstvení bude jako vždy zajištěno na velkokapacitních a dobře zásobených barech. Nápojem High Jumpu, pivem Desperados, se tak bude návštěvník moci osvěžit kdykoliv bude chtít. Ve spojení s bohatým sportovním a kulturním programem půjde o nezapomenutel­nou party.

4. Soutěžit se bude jako vždy v několika kategoriích. Závodníci si to rozdají na věžích o výšce dvanáct a šestnáct metrů nad vodní hladinou. Zajímavou podívanou jistě nabídne i soutěž z pětimetrové houpačky. Velkým tahákem bude i battle ve splashdivingu, lidově řečeno ve skoku placáků. Závodník v něm má za úkol „splashnout“ co nejvíce vody nad hladinu. Skok takového placáku z šestnácti metrů na hladinu tedy vyžaduje velkou dávku odvahy.

5. Diváky čeká také exhibice nejlepších skokanů z výšky přes dvacet metrů. V roce 2013 padl rekord akce High Jump v podobě skoku z výšky třiceti metrů v podání Michala Navrátila. Tato výška se rovná skoku z desátého patra panelového domu. Bude tento machrovský kousek letos překonán? Již tradičně bývá tato exhibice jedním z vrcholů celé akce.

6. Patnáctý ročník Desperados High Jump nabídne také doprovodný program, kterého se bude moci účastnit každý, ať už jsou to workshopy na hrazdách, slack line nebo skákání na trampolínách. Novinkou oproti předchozím ročníkům bude exhibice akrobatického letce Martina Šonky. Ten pravidelně startuje v rámci celosvětové tour Red Bull Air Race. Diváci se tedy mohou připravit na divoké průlety akrobatického letadla přímo nad jejich hlavami. Návrat hlásí skupina akvabelistů Krasoplavci, jež byla v minulosti třešinkou na dortu celé akce.

7. Hlavní hvězdou letošní večerní party bude v Hřiměždicích anglické seskupení Stereo MC's ve speciálním DJ setu, který nepřinese o nic menší mejdan než jejich živé vystoupení. Slavná londýnská partička v čele s rapperem Robem Birchem předvede strhující show.

8. Další perličkou bude exkluzivní vystoupení legendární české hip hopové skupiny Indy & Wich. Line up doplní ještě francouzští Loo & Placido, kteří svými energií nabitými sety baví publikum po celém světě. A to není vše, více ale zatím organizátoři prozrazovat nechtějí. O zábavu bude jako vždy dobře postaráno a občerstvení všeho druhu bude zajištěno.

Vstupenky na akci Desperados High Jump 2014 je výhodné zakoupit s předstihem. Cena lístku, který lze pořídit v síti Tickestream, je 500 Kč. Nabídka vstupenky za tuto cenu je časově omezena do konce června. Poté budou do prodeje uvolněny vstupenky za cenu 700 Kč. Ten, kdo se rozhodne vstupenku zakoupit až na místě v den akce, si musí připravit 800 Kč.

Související články

Další články