Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kde jsou vystavena parádní prsa, tam se objeví mužské ruce! Která slavná Češka si buduje kariéru?

Tahle holka se toho vážně nebojí.
Zdroj: archiv A. Pomeje
Když jste krásná holka a máte parádní prsa, tak je ukažte světu. A když máte trochu žárlivého manžela, tím lépe. Bude se pak o vás psát třeba i na eXtra.cz.

Manželka Jiřího Pomeje (51) Andrea se zase předvedla. Tedy abychom byli přesnější, její dekolt se předvedl. Poslala nám fotky, na kterých uvidíte, mezi co může Jirka každé ráno zabořit hlavu. On sám by však svou manželku viděl nejraději v nikábu. Podívejte se už teď do galerie a zřete, co se na vás vyvalí!

„Beru to jako svůj dres. Nechápu, proč se nad tím tolik lidí pozastavuje. Vystupuji tak, abych se cítila pohodlně, protože hrát celou noc je pořádný zápřah,“ prozradila ke svému dress code vnadná dýdžejka.

Sama Andrea se prezentuje, jakoby měla být brzy nejslavnější dýdžejkou nejen na Zemi, ale i na Jupiteru. Zatím se plánuje prosadit v Mexiku, kde ji brzy čeká vystoupení. Můžeme jen doufat, že nám následně Mexiko nevyhlásí válku.

Z kritiků si nic nedělá a svá prsa bere jako součást své značky. Její manžel Jirka je však nadšen už o poznání méně. „Nejlepší by bylo, pokud by Andrejka chodila v hábitu. Nesnesu, že ty její kamarádky pokukují po kdejakém chlapovi,“ vyjádřil se k věci Jiří.

No, doufejme, že nedojde v domácnosti téhle povedené rodinky k nějakému převratu a Andrea si i nadále zachová svůj svérázný styl pracovního oděvu.

Související články

Další články