Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kde jsou dnes Tři bratři? Dva z nich jsou šťastní tátové. Poslední na lásku ještě čeká

Dnes již kultovní pohádka Tři bratři.
Zdroj: Bioscop
+ Dalších 6 fotografií
PROMĚNA

Jak se změnili tři bratři ze stejnojmenné pohádky Jana Svěráka? Dva se usadili a jsou z nich dokonce tátové. Představitel nejmladšího bratra Zdeněk Piškula zatím sbírá zkušenosti, Vojta Dyk musel v lásce ke své vyvolené porazit soka a zasloužilý rodič Tomáš Klus redakci eXtra.cz před časem svěřil, jak to má s výchovou svých tří ratolestí.

Neposedný Vojtěch Dyk

Největší "neposeda" ze tří bratrů, herec Vojtěch Dyk (37), představitel Pepy, byl již během natáčení ve skutečnosti šťastně zadaný s herečkou Tatianou Vilhelmovou (44), se kterou navíc čekali potomka. Dnes má jejich syn Alois již devět let a jeho rodiče jsou i po dvanácti letech vztahu jako dvě hrdličky. Na Prvního máje 2019 se rozhodli svůj závazek v naprostém utajení stvrdit svatbou.

Jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu se seznámil roku 2010 během zkoušení divadelní hry Bláznivý Petříček. V té době byla Vilhelmová vdaná za filmového producenta Pavla Čecháka, se kterým má dva syny, Františka (17) a Cyrila (15).

Tomáš Klus jako zasloužilý otec od rodiny

Podobně na tom byl i zpěvák Tomáš Klus (36), který si zahrál největšího romantika pohádky, když z růží vysekal zakletou Šípkovou Růženku. Jeho manželkou se v době natáčení stala Tamara Kubová (34), se kterou se jim ještě téhož roku narodila první dcera Josefína (9). O dva roky později následoval syn Alfréd (6) a dcera Jenovéfa (5).

Rodina je známá pro svoji poměrně alternativní výchovu. Zpěvák se redakci eXtra.cz nedávno svěřil, že svým dětem nechce do života ani kariéry mluvit. "Myslím si, že je to primárně jejich věc a já jsem jejich konzultant. Chci, aby věděly, že jsem tady a kdykoli mi budou chtít svěřit nějaké trápení nebo radost, tak jsem tady. Rozhodně tady nejsem jako člověk, který by jim říkal: Musíš to dělat, protože jsem to dělal já, nedělej to, protože jsem to dělal já. Nebo dělej to, protože jsou tam prachy a budeš šťastný."

První filmová role Zdeňka Piškuly

Herci Zdeňku Piškulovi (24) bylo v době natáčení pohádky patnáct let. O jeho milostném životě z toho období toho tedy kupodivu moc nevíme. V té době byl ovšem nejednou označen za českého Justina Biebera. S americkým zpěvákem mu naštěstí zůstal společný jen účes v pubertě.

Od premiéry pohádky uběhlo osm let a mladý herec už nějaké zkušenosti s ženami stihl nasbírat. Dokonce se zdá, že v těchto vodách umí poměrně dobře plavat, jak předvedl na premiéře filmu Grand Prix, kde podpořil jeho expřítelkyni Annu Kameníkovou (28).

Šokující Tři bratři

O pohádce Tři bratři se dá skoro říci, že zraje jako víno. V době jejího uvedení byly ohlasy z absolutní většiny negativní. "Uvažuji, jestli je větší bolest sledovat idiota Kluse, který se vším, co dělá a říká, snaží předstírat, že má talent, anebo Jana Svěráka, který se svými posledními filmy snaží předstírat, že talent nemá," napsal například uživatel J*A*S*M na ČSFD. Postupem času se ale zdá, že si na ni lidé zvykli a postupně k ní začínají býti shovívaví.

Režisér Jan Svěrák (57), který měl v portfoliu režii mistrovských filmů jako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné lahve nebo dokonce oscarového snímku Kolja, tímto pohádkovým počinem opravdu šokoval, a ne přímo pozitivním směrem. Ostatně ani jeho další práce - Po strništi bos a Betlémské světlo - nesklidily velký úspěch. Nezbývá než čekat, co si pro nás připraví do budoucna.

Podívejte se do naší galerie, jak se za osm let herci z pohádky, kterou dnes dávají na TV Nova, změnili!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy