Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kde jí to slušelo nejvíce? Kate sází na jistotu: Troje křtiny a vždy stejný návrhář

Zdroj: profimedia
+ Dalších 95 fotografií
Vévodkyně z Cambridge se už několik let drží přísné módní etikety. Její dokonale sladěný a elegantní model vždycky nadchne. V jednoduchosti je krása, což Kate moc dobře ví. Na křtinách svého nejmladšího syna Louise sáhla po osvědčené značce a módním návrháři. Podíváme se, na jakých křtinách to vévodkyni v šatech od Alexandra McQueena slušelo nejvíce.

Půvabná Kate vždycky ví, jak na to. Při posledních křtinách synka Louise, který se narodil 23. dubna tohoto roku, opět oblékla krásné šaty.

Čistě bílé šaty s výrazně nabranými rukávy byly naprosto skvěle zvolené k dané události. Byly noblesní a zároveň nezastiňovaly hlavní postavu dne, což byl malý princ Louis.

Ten byl oblečen do tradičních šatiček stejně jako jeho sourozenci princ George a princeznička Charlotte na svých křtinách.

V minulosti vévodkyně z Cambridge již několikrát oblékla šaty od zmíněného návrháře Alexandra McQueena. Na předešlých křtinách svých dětí Charlotte a George je měla na sobě také. Je vidět, že s jeho tvorbou je naprosto spokojená, protože i na své velkolepé svatbě s princem Williamem měla šaty od něj. V tomto stylu vypadá Kate zkrátka nádherně.

Při těchto příležitostech měla Kate i krásné kloboučky se zdobením, které zdůrazňovaly opravdu významný den. Detailně zpracované pokrývky hlavy byly z dílny Jane Taylor.

Vévodkyně prostě ví, co jí sluší a je věrná své klasice. Bílou barvou dala najevo, jak důležitá událost to je pro celou královskou rodinu. Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty.

V jakých šatech se Vám Kate líbila nejvíce?

Související články

Další články