Půvabná Kate vždycky ví, jak na to. Při posledních křtinách synka Louise, který se narodil 23. dubna tohoto roku, opět oblékla krásné šaty.

Čistě bílé šaty s výrazně nabranými rukávy byly naprosto skvěle zvolené k dané události. Byly noblesní a zároveň nezastiňovaly hlavní postavu dne, což byl malý princ Louis.

Ten byl oblečen do tradičních šatiček stejně jako jeho sourozenci princ George a princeznička Charlotte na svých křtinách.

V minulosti vévodkyně z Cambridge již několikrát oblékla šaty od zmíněného návrháře Alexandra McQueena. Na předešlých křtinách svých dětí Charlotte a George je měla na sobě také. Je vidět, že s jeho tvorbou je naprosto spokojená, protože i na své velkolepé svatbě s princem Williamem měla šaty od něj. V tomto stylu vypadá Kate zkrátka nádherně.

Při těchto příležitostech měla Kate i krásné kloboučky se zdobením, které zdůrazňovaly opravdu významný den. Detailně zpracované pokrývky hlavy byly z dílny Jane Taylor.

Vévodkyně prostě ví, co jí sluší a je věrná své klasice. Bílou barvou dala najevo, jak důležitá událost to je pro celou královskou rodinu. Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty.

V jakých šatech se Vám Kate líbila nejvíce?