Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Kde je vyšpuleno, tam je dovoleno: Manželka Lukáše Rosola by vyhrála titul nejžhavější kolednice!

+ Dalších 9 fotografií
Sexy Velikonoce
Manželka tenisty Lukáše Rosola (33) se toho nebojí. Velikonoční pondělí oslavila podle svého - zveřejnila fotku, na které provokuje nahým zadečkem, a to nejen svého manžela. Kdyby se dával titul za nejvíce sexy kolednici, Petra Rosolová (25) by ho bezpochyby získala.

Manželka tenisty Lukáše Rosola (33) Petra oslavila Velikonoce po boku svého manžela, který ji ráno cvaknul v posteli polonahou. Petra Rosolová si takovou fotku může dovolit, má totiž perfektní figuru. Na sociálních sítích se bývalá tenistka chlubí sexy postavičkou často. Petra se odmala věnovala sportu, a tak není divu, že má tělo modelky. I když tenisovou kariéru ukončila, vypadá pořád k nakousnutí.

Lukáš mladinkou blondýnku požádal o ruku už necelý rok po seznámení. V nedávném rozhovoru pro eXtra.cz Petra prozradila, co má na svém muži nejraději.

„Co mám na Lukášovi nejraději? Asi to, že mě žene pořád dopředu a motivuje mě. Obyčejných večerů moc nemáme, ale o to více si je užíváme. Takže si třeba v teplákách a s čajem lehneme na sedačku a koukneme na nějaký film či seriál. Miminko na cestě ještě není a zatím nebude. Jsme hodně pracovně vytížení, takže to zatím není aktuální téma,“ popsala jejich životní styl Rosolová.

Zdá se, že je tato dvojice do sebe stále zamilovaná až po uši.

Mohlo by vás zajímat

Další články