Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kde je Vica Kerekes zatraceně sexy? Ve filmu Tenkrát v ráji. Tahle zrzka umí svádět!

Vica má ve filmu spoustu svůdných scén.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Válečné drama Tenkrát v ráji bylo natočeno na motivy stejnojmenného románu Josefa Urbana. Snímek vypráví o vztazích českých a německých horolezců, které ničila válečná doba Protektorátu. Hlavním hrdinou je kdysi skutečně žijící český horolezec Josef Smítka, který se před gestapem a německými úřady skrýval několik let ve skalním městě Hruboskalska. Okupační moc neuznával a v mysli měl jen spravedlnost a vysněnou ženu (Vica Kerekes), na které budou muset oči nechat i všichni, kdo film zhlédnou.

Oblíbili jste si herečku Vicu Kerekes a chtěli byste zas vidět její dokonalé ženské tělo? Není nic jednoduššího, než se podívat na film Tenkrát v ráji, kde se ukazuje, jak ji Pán Bůh stvořil, a že se nemá za co stydět.

Ale nejde jen o tělo této půvabné divy. Celý film je velmi dramatický, příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil, vás dostanou do kolen. Poznáte, že i v těch nejtěžších dobách můžete být optimističtí a věřit v lepší budoucnost, i když je skoro vše ztracené.

Vica Kerekes nemá s nahotou před kamerou rozhodně žádný problém. Takže pokud film někdy zhlédnete, určitě neprohloupíte.

Související články

Další články