Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kde je ta pověstná krása? Pippa Middleton vypadá absolutně ztrhaně

Pippa Middleton vypadá absolutně ztrhaně
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra
+ Další fotografie
Nevyspalá

Kam zmizel ten pověstný zadeček? Pippa Middleton (37), sestra vévodkyně Kate (39), se prošla ulicemi Chelsea s kočárkem a její zevnějšek připomínal spíše únavou ztrhanou matku. Jak vidno, i slavní a bohatí mají občas své dny.

Kam zmizela okouzlující Pippa?

Sestra Británií milované Kate Middleton (39) vyvezla svoji čtyřměsíční dcerku Grace Elizabeth Jane na procházku v kočárku. Kdysi půvabná Pippa Middleton (37) vypadala na ulicích v Chelsea ale značně ztrhaně. Unavený vzhled nedokázaly zachránit ani pohodlné šaty od Ralpha Laurena. Ty můžete pořídit v přepočtu za osm tisíc korun, cena prý byla ale nově snížena i na čtyři tisíce korun.


Mateřství není med

Schválně, čeho jste si všimli jako první. Pověstného zadečku, kterým Pippa v roce 2011 okouzlila na svatbě své sestry s princem Williamem, anebo spíš tmavých kruhů pod očima?Mateřství dá zabrat i slavným a bohatým, o tom není pochyb. A Pippa navíc nevychovává jen jedno dítě, ale rovnou dvě. Kromě Grace je ještě maminkou syna Arthura Michaela Williama, kterému jsou dva roky. Obě děti porodila Jamesi Matthewsovi (45). Za britského miliardáře se provdala už roku 2017, první těhotenství ohlásila o rok později. James se živí jako manažer hedgeových fondů Jamese Matthewse.

Související články

Další články