Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kde je Ivana s dcerami? Na Bertramce se měsíc po Gottově smrti stále nesvítí

Zdroj: eXtracz a Lenka Hatašová/Karel Gott Agency
+ Dalších 24 fotografií
Skrývají se!
Měsíc po smrti Karla Gotta (†80) se vdova Ivana neustále přesouvá z místa na místo. O víkendu se i s dcerami Charlotte (13) a Nelly (11) vrátila do vily na pražské Bertramce. Jak se ale dá usuzovat ze stavu slavné vily, později se v domě nikdo nepohyboval.

Už se ví, že vila na pražské Bertramce po Karlu Gottovi (†80) se prodávat nebude. „Je to absolutní nesmysl, paní Gottová dům neprodává a prodávat nebude,“ popřela eXtra.cz nedávné spekulace zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová.

Z katastru nemovitostí vyplývá, že Ivana Gottová (43) je majitelkou nejenom domu, ale pochopitelně rovněž pozemku a přilehlé garáže. Není bez zajímavosti, že malá plocha za garáží je ve vlastnictví ministerstva obrany.

Stálý návrat na Bertramku se ale zatím podle všeho nekoná. V neděli se vdova s dcerami do domu vrátila, vzápětí ale rodinným mercedesem i s maminkou a babičkou Blankou Krejčí odjely na výlet. Další dny se na Bertramce nesvítilo, nestálo před ní jediné auto a vila vůbec působila dojmem, že v ní zrovna nikdo není.

Kam se poděly?

Kde našly holky Gottovy měsíc po Mistrově odchodu útočiště ale zůstává pod rouškou tajemství. "To, kde je či není paní Gottová, je její čistě soukromá záležitost," prohlásila Stolzová.

Začátkem října podal Ivaně pomocnou ruku král kasin a rodinný přítel Leon Tsoukernik (45). Tehdy se s dcerami uchýlila do miliardářova nedobytného panství v západních Čechách.

Související články

Další články