Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kazmova milenka přezpívala známý hit: Vyjde Andree prorazit v hudbě?

Zdroj: Youtube
+ Dalších 11 fotografií
VIDEO
Andrea Kalousová (21), která v roce 2015 zazářila v soutěži Česká Miss, přišla s coverem známého hitu, ke kterému dokonce natočila i videoklip. Mladičká modelka aktuálně randí s Kamilem Bartoškem (33) alias Kazmou, ten jí v její snaze o hudební vzestup hrdě podporuje.

Držitelka titulu Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová už je modelkou, to jí zřejmě nestačí a tak se rozhodla zkusit štěstí i v hudební sféře. Na YouTube zveřejnila videoklip ke svému coveru písně Stand by me od Bena E. Kinga, ten má během dvou dnů přes 55 tisíc shlédnutí a číslo stále roste!

Mladičká modelka, kterou hned v začátcích její kariéry proslavila aférka s Leošem Marešem, bude zřejmě multitalent. V případě, že jí tento pokus o vkročení do hudebního světa vyjde, bude z Andrey jedna z mála modelek, která rozjede úspěšnou kariéru i v jiném oboru. Je totiž známo, že pokusy jiných manekýn obvykle dopadly katastrofálně.

Kazma být na co pyšný, nebo by se za zpěv své přítelkyně měl naopak stydět? Stačí si píseň pustit a názor si můžete udělat sami.

Související články

Další články