Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Kazmova kočička provokuje v Thajsku: Ukazuje tohle parádní tělíčko!

Andrea si s Kazmou dovolenou užívá.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 33 fotografií
Modelka Andrea Kalousová (21) ví moc dobře, že její tělo by si přál mít každý. Hýčká si ho ale internetový bavič a moderátor Kamil Bartošek alias Kazma (32), se kterým je Andrea nyní na dovolené v Thajsku, kam společně vyrazili s partou přátel. Modelka se za své křivky rozhodně nestydí a její instagram se plní sexy fotečkami ze země snů.

Internetový bavič Kazma (32) tvrdí, že si užívá každou minutu svého života, což momentálně dokazuje dovolenou v Thajsku, kam vyrazil se svojí přítelkyni Andreou Kalousovou. Ta zásobuje svůj Instagram tak sexy fotkami, že by si jeden uslintl. Pár netráví dovolenou jen spolu. Čas tráví společně ještě se zpěvákem Jakubem Bínou, který je známý ze skupiny Skyline. I ten přibral na cestu do ráje svoji drahou polovičku.

Poslední fotografie jsou z ostrova Ko Chang, kde Andreina postava chytá bronz, což fanoušci obdivují více, než přírodní scenérie za ní. Kazma, coby vtipálek, se pochopitelně ukazuje v jiných pózách. Dělá ksichty se svým kamarádem nebo pije pivo. Dovolenou si tahle povedená partička jistě užívá.

Související články

Další články