Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kazmova hra skončila: Nálezce pohádkové výhry, Jakub z Karlovarska, má srdce ze zlata

Jakub vykopal auto, které Kazma ukryl
Zdroj: Se souhlasem Kazma
+ Další fotografie
výherce

Kazmova (36) hra, při které zakopal vůz Range Rover s milionem korun v kufru, má svého pravoplátného vítěze. Je jím Jakub z Karlovarska, který pohádkovou výhru využije na nákladnou operaci svého bratra.

V neděli 27. června se odhalilo, kde bavič a influencer Kamil Bartošek alias Kazma zakopal bílého Range Rovera s milionem v kufru. Indicie zavedly soutěžící jeho hry do Kladna na pole v Kročehlavech, kam je Kazma přepravil se zavázanýma očima vrtulníky. Poté se zahájilo hledání zakopaného vozidla, které bylo ukryto 8 měsíců i z důvodu covidové pandemie.

Velkolepé finále a úžasné gesto vítěze

Do samotného finále hledání zakopaného auta s pohádkovým obnosem peněz se dostalo pět soutěžících, a to čtyři muži a jedna žena. Finalisté si vybrali body, kde by mohlo být auto zakopané, a krumpáčem místo označili.

Vítěz však mohl být pouze jeden, a tím se stal Jakub z Karlovarska, který skutečně obdržel to, co Kazma slíbil. Jakub ihned věděl, na co milion korun půjde.

Peníze použije na nákladnou operaci a následné rehabilitace svého bratra, který má problémy s páteří, protože přílíi rychle vyrostl.
Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy