Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kazmova holka je těhotná? Na internetu se objevila VÝMLUVNÁ FOTKA

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
Těhotenství?
Na sociální síti Andrey Kalousové (22) se objevila fotka, která dala fanouškům podnět ke spekulacím, zdali není kráska těhotná. Na snímku je s přítelem Kazmou (34) a ten ji drží za břicho. Vypadá to jako typická maminkovská fotka. Kde je ale pravda?

Instagramový profil Andrey Kalousové se od včerejšího večera hemží komentáři s gratulacemi. To způsobila její poslední přidaná fotka, kde stojí po boku přítele Kamila Bartoška spíše známého pod přezdívkou Kazma (34). Český komik ji tam drží za břicho a snímek vypadá jako klasické těhotenské foto.

Andrea fotku původně postla s jiným komentářem a to vedlo sledující ke gratulacím. Nyní tam je napsaný komentář s hashtagem "Andrejka papala hodně". A protože je Kamil profláklý vtipálek je dost možné, že se jedná jen o další z jeho žertů.

Pod fotkou je ale i tak spousty gratulací. Kde je pravda? Čeká bývalá misska děťátko se šprýmařem Kazmou, nebo šlo jen o pobavení davu? Z komentářů Andrey vyplývá, že jde jen o legraci. Samozřejmě ale jen oni sami ví, kde je pravda. Možná nás překvapí a brzy uvítají jejich prvního společného potomka. Podívejte se do fotogalerie, jak krásný pár tvoří.

Související články

Další články