Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Kazmo, takhle ne! Bavič si zahrává s přízní fanoušků, před Vánoci z nich chce vyrazit majlant

Kazma je vysmátý, fanoušci zklamaní!
Zdroj: Instagram/onemanshow.cz
+ Dalších 6 fotografií
Fanoušci Kazmy (32) netrpělivě očekávali nový díl jeho internetové show. Místo toho jim ale internetový bavič naservíroval nabídku, jež se za neodolatelnou určitě označit nedá. Může se jeho snaha vysát ze svých příznivců před Vánoci co nejvíc peněz, kterou se ani nesnaží příliš maskovat, obrátit proti němu?

Kamil Bartošek alias Kazma pobouřil své fanoušky. Před týdnem spustil na webu odpočet a všichni čekali, že vyjde nový díl jeho populární show. Expřítel Kateřiny Kristelové (38) ale na víkend připravil něco úplně jiného.

Na Kazmových internetových stránkách je místo nové epizody nabídka, které zatím velké množství jeho fanoušků odolává. Prodává kšiltovku, o níž tvrdí, že je nejoriginálnějším vánočním dárkem. Jediné, co je na ní výjimečné, je logo Kazmovy show. A šílená cenovka 2 190 korun přijde přemrštěná i jeho nejvěrnějším příznivcům. V balíčku by měl být ještě plakát, ale to na věci nic nemění.

Bartošek to na svém Facebooku docela schytává. „Za ty prachy tam měl být místo trojúhelníku kosočtverec. Protože musíš být fakt p*ča, abys za tohle dal dva tisíce,“ píše jeden z fanoušků. A další Kazmovi rovnou radí: „Příště udělejte kondomy, aby se ten, kdo si koupí tuhle kšiltovku, nerozmnožil.“

Kamil chce zkrátka mít štědrého Ježíška. Bacha ale, aby se lidem, kteří mu doteď fandili, tímhle krokem nezprotivil!

Související články

Další články