Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Kazmo, jsi zm*d! Silikonka Eva Feuereislová se zastala Mareše, který prohrál trabantí sázku

Kazmo, jsi ubožák, vzkazuje Feuereislová!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Bavič Kazma (32) nafingoval krvavou dopravní nehodu, aby přiměl Leoše Mareše (41) nasednout do jiného auta, než je trabant. Moderátor se totiž vsadil, že měsíc bude jezdit pouze touto starou legendou, a komukoliv, kdo jej uvidí v jiném voze, slíbil své luxusní ferrari. Spousta lidí včetně silikonové Evy Feuereislové (28) se Mareše zastává s tím, že Kazma je lidský odpad!

„Musím říct, že sázka je sázka, ale férovost a Kazmova neskutečná drzost dovolit si tímto způsobem ‚získat‘ Leošovo auto. Já bliju. Regulérně bliju z člověka jménem Kazma! Z takových věcí se sranda nedělá a tenhle člověk se touhle akcí naprosto odepsal!“ odsoudila Eva Feuereislová rázně Kazmovu „akci“, při které nechutným způsobem napálil Leoše Mareše.

Kazma totiž nafingoval dopravní nehodu nedaleko Leošova domu. A když nasedl do auta, aby pomohl „zraněným“, vyběhl kontroverzní bavič s tím, že moderátor sedí v jiném voze než trabantu a tím pádem mu musí odevzdat své luxusní ferrari.

„Leoši, chraň tě ruka Páně, proboha, dát to tvoje auto tomuhle z*rdovi! Udělala bych nějaké veřejné hlasování, ať lidé posoudí sami tuhle situaci. Zneužití tvé lidskosti a dobra v člověku k získání tvého drahého auta… Já nemám slov,“ uzavřela Feuereislová, která je natolik rozčílená, že by Kazmovi nejradši zakroutila krkem.

Související články

Další články