Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kazma znovu šokoval! Neuvěříte, co od něj dostala moderátorka CNN Pavlína Wolfová

Zdroj: CNN Prima News
Kazma
Pozvat si do vysílání Kamila Bartoška (35) alias Kazmu Kazmitche se nikdy neobejde bez ožehavých momentů. Tentokrát se o tom přesvědčila i moderátorka pořadu 360° Pavlína Wolfová (49). Tu Kazma zaskočil pořádně nečekaným dárkem. Věnoval jí totiž plyšovou vaginu!

Kazma si své překvapení šetřil až na konec pořadu 360° Pavlíny Wolfové (49). Těsně předtím, než se oba rozloučili, si slavný vtipálek vzpomněl, že má pro moderátorku dárek. Sáhl tak pod pult a k překvapení všech vytáhl růžovou plyšovou vaginu!

V tu chvíli to zaskočilo i tak ostřílenou moderátorku, jakou je Wolfová. "Tenhle produkt jste chtěli vyvézt do Číny, protože krteček už tam je?" ptala se novinářka. Nebyl by to ale Kazma, aby ve svém vtípku nepokračoval.

"Víte co je to pusy?" zeptal se bavič Wolfové a narážel tím na slavný výrok Miloše Zemana (76) v živém vysílání Českého rozhlasu. Wolfová byla viditelně v rozpacích, a tak se zmohla jen na nejisté "Já?". Na to už Kazma vypálil s úsměvem ve tváři: "Kuda!" Hanlivé slovíčko muselo být z vysílání vypípáno, i tak bylo velice dobře poznat.

Kazma (35) krátkou scénku následně umístil na svůj instagramový účet. "Já si prostě nemůžu pomoct, mně to zpravodajství přijde vždycky takový moc vážný," okomentoval svůj výstup Kazma.

Související články

Další články