Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kazma zničil Prostřeno! Televizi Prima už diváci nyní neuvěří nic!

+ Dalších 14 fotografií
Byl to fórek, který nemá obdoby. Kamil Bartošek alias Kazma si údajně povodil televizi Prima a hlavně štáb pořadu Prostřeno, když odhalil, že za zrozením soutěžícího Karla stál on a jeho team. Prima odmítá, že by se na podvodu podílela. Jenže je jí to k ničemu. Televizní diváci v tuto chvíli o pořad ztrácejí zájem. A co že je důvodem?

Kdysi to byl pořad o vaření, teď je to pořad, kde se podvádí a soutěžící jsou vybíráni podle toho, kdo z přihlášených je větší exot. A právě tohle je nejspíše konec kdysi oblíbeného pořadu. Televizní divák prostě přestal věřit v to, že televize Prima pořadem nemanipuluje a výběr soutěžích je férový.

Už jen to, že Kazma přiznal, že v jednom díle se objevili dva lidé, kteří nepřišli do pořadu vařit, ale jsou z jeho teamu, aby podvod vyšel. Ale prý šlo o náhodičku...

Kam ale soutěž spěje? Nejen najatý herec Karel, ale třeba i soutěžící Alice Kršíková, která byla nedávno v Prostřenu vidět a má za sebou skandálek s pornem patří mezi ty, kdo v pořadu nemají vůbec co dělat. I když se asi dá pochopit, že Prima potřebuje sledovanost, v televizi některé věci zkrátka nemají být. Na úkor důvěry diváka se totiž takhle neexperimentuje.

Málokdo teď totiž věří tomu, že Prima v podvodu Kazmy nemá prsty. Na Primě si teď možná libují, že pořad má nejskvělejší reklamu na světě, ale otázkou je, jestli diváka tohle zajímá. Původní myšlenka byla totiž ukázat divákovi reality show, kde kuchaři amatéři vaří, jenže od doby, co se v pořadu začali ukazovat najatí herci a prostitutky, toho má pořad s reality show už pramálo společného. Takže Prima teď může Kazmovi moc poděkovat, že svým způsobem seriozní diváky od Prostřena odradil - seriozní divák totiž moc dobře ví, že na lež se dívat nechce a může kdykoliv "přepnout"!

Související články

Další články