Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Kazma začne tvrdě makat! Bude z něj vinař i pracovník v továrně na kondomy

Práce snů
Celý rok čeká Kazmu Kazmitche, hvězdu Stream.cz, pořádná dřina. Vyzkouší si totiž dvacet čtyři povolání v novém pořadu Kazma v práci. Televizní předpremiéru prvního dílu, kdy se z Kazmy stane vinař, mohou diváci sledovat dnes od 28. listopadu na Stream.cz.

Kazma to rozhodně nebude mít lehké. Kromě práce vinaře si zkusí být jeden den profesionálním fotbalistou, pracovníkem v továrně na kondomy nebo třeba strašidlem v domě hrůzy.

„Paradoxně jsem se během natáčení nejvíce nebál práce, ale toho, když jsem měl jakožto správný vinař vylisovat víno a vyndat pavouka. Nesnáším je a strašně se jich bojím. A to jsem prostě nedal,“ říká Kazma a dodává: „Musím ale přiznat, že jsem si užil i dost zábavy. Třeba když jsem dělal strašidlo v domě hrůzy společně s mým hvězdným hostem. Dost možná jsem u sebe objevil i nějaký doposud skrytý problém, když jsem se vžil do role řezníka a dost mě to bavilo.“

A jaká další povolání si Kazma zkusí? To záleží i na lidech, kam ho pošlou, s nabídkami se mu mohou ozývat na job@kazma.cz.

Související články

Další články