Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Kazma vydělává na dvojníky, jak se dá: Pronajímá garáže! Falešný Carrey zatím dobývá svět!

Garážmistr Kazma se zadlužil u hvězdy britského bulváru…
Zdroj: mirror.uk, metropolitan.uk, garazeprochude,.com
+ Další 2 fotografie
Z Hariho Zinhasoviče alias Johna Jima Carreyho je miláček britského bulváru, a zatímco se sluní na výsluní, chudý a polozapomenutý Kamil si musí na živobytí přivydělávat pronájmem garáží pro chudé.

Ano, je to skutečně tak.

Kamil „Kazma“ Bartošek rád vysedává v baru Dean na Kozím plácku a balí děvčata na to, že před lety býval k vidění na internetu, ale je jeho velkým tajemstvím, že cumlá jedno pivo během večera a dívky si konzumaci po jeho boku musí platit.

Inu, žijeme v těžké době, a tak si Bartošek, vyučený garážmistr, poté, co přestal být pro šoubyznys zajímavý, přivydělává s hvězdičkou Evropy 2 Petrem Cerhou pronájmem garáží pro chudé, aby měl na drahé dvojníky hvězd ze Spojených států amerických.

Ostatně stačí zabrousit po internetu a stačí si jen vybrat z bohaté nabídky garážových stání, do kterých Kamil rád postaví vůz svého otce, respektive od svého otce, aby garáž vypadala luxusně.

To jeho aktuální věřitel Hari má jiné starosti. Užívá si status celebrity a táhne pražskými bary jako černá ruka. Aby ne, píší o něm přední evropské zpravodajské servery, které se podivují nad tím, že je v České republice možné mít na jevišti v live přenosu cizího člověka a ještě o něm dva dny poté psát, že to byl Jim Carrey, přičemž je v reálu podobný spíše Táně Vilhelmové.

To, že si chlapci mění posty, je přirozené, Hari je hezčí, chytřejší a bohatší, a to i bez Kazmových peněz. O Kazmovi navíc nikdy nepsaly v týdeníku Bratislavské noviny, natož na Západě.

Související články

Další články