Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kazma vrazil Maru kudlu do zad: Film jsem věnoval své holce Andree, chtěl jsem jí něco říct

+ Dalších 6 fotografií

Snímek ONEMANSHOW: The Movie, který před pár dny uvedl na stříbrná plátna českých kin známý internetový tvůrce Kamil Bartošek alias Kazma, vyvolal na poli české kinematografie rozruch jako dlouho žádný jiný film. Celovečerák, který z hlediska návštěvnosti doslova válcuje ostatní snímky, vznikl jen díky modelce Andree Kalousové, se kterou Kazma tvořil pár dlouhých 5 let - právě to nyní Kazma přiznal pro ShowTime na CNN Prima NEWS. „Někdo napíše SMS, někdo dopis. Já jsem tři roky pracoval na tomhle, aby se to dostalo tam, kam má. Reakci ještě nemám, uvidíme, nevím, co se stane," nechal se slyšet. „Každý má své způsoby. Uznávám, že jsem trochu magor, ale já jsem prostě člověk, který, když bojuje za něco, na čem mu záleží, tak je pro to schopný udělat cokoliv,“ dodal.  Doufá tak v návrat k usměvavé modelce?

Každý, kdo již viděl snímek ONEMANSHOW: The Movie, nejspíše z kina odcházel s myšlenkou, co Kazmovo vyznání lásky znamená. Chce se snad ke své bývalé přítelkyni vrátit? Nebo snad jednou provždy tuto životní etapu ukončit?

Celovečerní film totiž pojednává především, a právě, o pětiletém vztahu s modelkou Andreou Kalousovou. A i když se jejich společné cesty rozešly již před dvěma lety, právě filmem vyznal Kazma Andree lásku. "Ty jsi ta nejlepší holka, co znám," nechal se například slyšet. Na konci filmu dokonce připojil jejich společné, reálné fotky. Co však bylo Kazmovým úmyslem, není jisté. „Filmem jsem řekl všechno, co jsem chtěl. Proto jsem ho natočil a doufám, že díky zájmu lidí dorazí tam, kam má. A asi k tomu už nepotřebuji nic říkat,“ řekl vyhýbavě Kazma v rozhovoru pro eXtra.cz po slavnostní premiéře.

Reakci ještě nemám, uvidíme, nevím, co se stane, říká Kazma

A o svém nejnovějším počinu ONEMANSHOW: The Movie, který se těší z rekordní návštěvnosti, se Kazma rozpovídal i v rozhovoru pro ShowTime na CNN Prima NEWS. „Je to příběh obyčejného kluka z Kroměříže, který chtěl něco říct své holce. Každý možná něco podobného zažil, ne každý kvůli tomu natáčel tři roky takovou bláznivost, ale já si prostě nemohl pomoct,“ svěřil se a přiznal, že celý film je věnovaný právě jeho expartnerce, jak si můžete přehrát v náhledovém videu.

„Někdo napíše SMS, někdo dopis. Já jsem tři roky pracoval na tomhle, aby se to dostalo tam, kam má. Reakci ještě nemám, uvidíme, nevím, co se stane. Z informací, co mám, tak to ještě neviděla a asi si nedokážete představit, v jaké jsem situaci: kdy člověk tři roky něco tvořil, aby někomu něco řekl, a čeká až ten dopis dostane,“ dodal Kazma.

Doufá v návrat?

Zda doufá v to, že díky filmu se dá s Andreou opět dohromady, však neprozradil. „Jsem smířený s tím, že věci mají svůj začátek a konec. Spíš jsem chtěl i vysvětlit věci, které jsem už neměl šanci vysvětlit. Není to ‚prosím, vrať se ke mně‘, je to ‚tohle jsem ti chtěl říct‘,“ řekl. Andrea prý snímek zatím neviděla.

Zatímco pohledná modelka je v tento moment single, Kazma údajně tvoří pár s influencerkou Marii Roseckou. Ačkoli vztah ani jeden nepotvrdil, internetem koluje hned několik jasných důkazů o tom, že téměř 2 roky spolu tráví dost času, a to rozhodně ne jako přátelé.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy