Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

KAZMA slibuje převleček SUSHI a doprovod na kytaru: JAKUB ONDRA musí vyhrát EUROVIZI!

+ Dalších 10 fotografií
jak to dopadne?
Talentovaný hudebník Jakub Ondra (24) spolu se svým bubeníkem Štěpánem Krtičkou poskytli eXtra.cz exkluzivní rozhovor. Věděli jste, že svůj nejznámější song On the menu složil písničkář na policejní stanici? Jak se dostali k hudbě? Co je jejich největší inspirace? A co čekají od Kazmy?

Malej a velkej. To vás hned napadne při pohledu na Jakuba a Štěpána. Dohromady tvoří skvělou dvojici, která se snaží prorazit do hudební soutěže Eurovize. Kluci přišli na rozhovor velice pozitivně naladěni a šlo vidět, že si to užívají stejně jako my. Zkrátka sympaťáci už od pohledu.

A protože je Jakub Ondra jedním z vybraných semifinalistů do soutěže Eurovize, vytvořil si slušnou základnu fanoušků a nechybí mezi nimi ani podpora známých celebrit. Jedním z nich je i samotný Kazma.

Kazma (33), který je známý pro svou one man show, je jeho velkým fanouškem! Na Instagramu nechal sdílet video, kde žádá své sledující, aby Jakubovi poslali hlas. A aby to jeho fanoušci nedělali jen tak, že jo... Kazma slíbil, že pokud talentovaný zpěvák vyhraje, tak si obleče na sebe sushi obleček a bude jeho doprovod na kytaru. Tak co, dostane Jakub Ondra váš hlas?

Související články

Další články