Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kazma se motal u natáčení! Produkce Prostřena o něm věděla, tvrdí náš zdroj. Prima to popírá!

+ Dalších 14 fotografií
Vedení televize Prima tvrdí, že nic nevědělo o tom, že by si Karla Ondrku najal bavič Kazma. Jenže lidé z produkce tvrdí, že Kazma se motal přímo u natáčení Prostřena. Jaká je pravda?

Je to podvod! Ale velmi dobře udělaný podvod. Určitě si pamatujete na Karla s Tourettovým syndromem, který bavil diváky Prostřena. Web eXtra.cz jako první upozornil, že je to jen najatý herec z filmové školy. Nyní už víme, že za celým podvodem skutečně stojí bavič Kazma A je to ještě daleko zamotanější, než si nyní myslíte. Vše nasvědčuje tomu, že Kazma se domluvil s produkcí a Prima o celém podvodu věděla, i když vedení televize to nyní popírá. Nebo o tom věděla jistá skupina lidí, kteří to tajili před vedením...

"Děkujeme Kazmovi a všem jeho kolegům, že postavil Prostřeno! na úroveň takových společenských fenoménů jako je MS v hokeji nebo Český lev. Kazma dokázal, že televize Prima pana Onderku skutečně nenajala. Televize Prima a také tvůrci Prostřena by závěrem rádi ocenili skutečnost, že celá tato akce měla v konečném důsledku osvětový charakter a Kazma a jeho tým pomohli alespoň částečně veřejnosti osvětlit problematiku nemoci zvané Tourettův syndrom," uvedla pro eXtra.cz mluvčí Primy Jana Mrákotová.

Jenže lidé, kteří tento díl Prostřena natáčeli, mluví trochu jinak Kazmovi lidé se prý pohybovali přímo na natáčení a celou akci pomáhali řídit. Takže je možné, že Kazma oslovil přímo kameramany a vedení televize o tom oficiálně nevědělo! Kazma tak měl dění pod palcem, i když to televize nyní popírá.

Zajímavá je také informace, že Kazma není jediný, kdo byl údajně osloven. Ke spolupráci byli vyzvány i další zábavní subjekty, ale nakonec "zakázku" dostal Kazma.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy