Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Kazma rozzuřil fanoušky Zemana: Ubohost sama, klesl jsi na dno, spílají mu

Kazma rozzuřil fanoušky Zemana: Ubohost sama, klesl jsi na dno, spílají mu
Zdroj: archiv Kazmy / Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
pády
Bavič Kamil Bartošek (35), více známý pod přezdívkou Kazma Kazmitch, vydal nové video a kromě jeho fanoušků nyní šílí i příznivci Miloše Zemana (75). V novém videu Kazma ukázal i odvrácenou stranu své práce a lidem tak umožnil zhlédnout i své neúspěchy. Mezi ně patřil i kousek související právě s českým prezidentem.

Kazma (35) patří mezi slavné osobnosti, které dokáží udělat snad vše, co si zamanou. Do pořadu Prostřeno nasadil herce, jehož výkon bavil republiku, na České lvy poslal falešného Jima Carreyho a v březnu oklamal půl zeměkoule. Za všemi jeho úspěchy se ale skrývá i řada neúspěchů.

V novém videu Kazma ukázal hned tři nepovedené kousky, které jinak mohly bavit jeho fanoušky po celém Česku. První plán se týkal převezení uprchlického gangu z Francie na Gibraltar a ačkoliv oblíbený bavič věděl, že v uprchlickém táboře nebude bezpečno, netušil, co na vlastní kůži zažije. V noci se do jeho stanu s nožem dostal jeden z migrantů a pod pohrůžkou smrti mu ukradl batoh. Rozhodl se proto, že se s celým štábem vrátí domů a nic natáčet nebude.

O další kousek se Kazma pokusil ve spolupráci s bezdomovcem Václavem. Ten žil v době natáčení v maringotce u lesa, nechodil mezi lidi a dokonce ani k lékaři. Kazma se z něj proto pokusil naoko udělat miliardáře a pomáhala mu i Ewa Farna, která si Václava vzala jako doprovod na předávání cen Český slavík. Václav ale později z projektu vycouval, a tak ani z tohoto plánu nic nevzniklo.

Miloš Zeman a Coonda

Posledním kouskem Kazmy, který se s reálným úspěchem nesetkal, bylo falešné video Miloše Zemana, kterak při návštěvě Číny dává ženě žebrající na ulici zelenou krabici s neznámým obsahem. Videa, které bylo nahrané na YouTube, se měla chopit zahraniční média. Chopila se jich ale ta česká, a jak Kazma i jeho tým předpokládali, rychle se přišlo na to, že jde o podvrh.

Obsahem zelené krabice byl plyšák zvaný Coonda, jehož význam a vzhled si umí představit zřejmě každý, kdo si pamatuje legendární výrok Zemana. Tento plyšák měl být pak hitem v zahraničí, to se ovšem nestalo, a tak si ho fanoušci Kazmy mohou pořídit na jeho e-shopu.

Zloba

Ačkoliv se plán s videem falešného Zemana tak úplně nepovedl, i tak dokázal fanoušky českého prezidenta pořádně rozzuřit. „Ubohost sama, jak vaše výtvory, tak i autor,“ napsala na sociální síť rozzuřená Božena. „Kazmo, je mi líto, ale v mých očích jsi právě klesl na to nejšpinavější dno. Je mi líto, k jakému pojetí zesměšnění našeho prezidenta jste přistoupili,“ napsala naštvaná Jiřina.

Na sociální síti během pár chvil od zveřejnění videa propukla slovní válka mezi příznivci a odpůrci Zemana. Fanoušci ale jinak Kazmu především chválí za schopnost ukázat i to, co se nepovedlo. Prý dodává ostatním sílu pokračovat v tom, co je baví, i když se setkají s neúspěchy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy