Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Kazma řádil na Lvech: Dorazil s turbanem na hlavě, odcházel v doprovodu půvabné herečky

+ Dalších 60 fotografií

Nečekaným hostem na letošních Lvech, kde nechyběla redakce eXtra.cz, byl dozajista známý internetový bavič Kamil Bartošek alias Kazma. Ten dorazil do pražského Rudolfina mezi posledními, a to společně se svým kolegou z Onemanshow v převlecích za Indy. Kazma nemohl vynechat afterparty, odkud následně odcházel s dámským doprovodem. O Marii Roseckou, s níž má již delší čas randit, se ale rozhodně nejednalo. 

Záměr šokovat a překvapit se Kamila Bartošky alias Kazmy stále drží. Internetový bavič se totiž po velmi dlouhé době objevil na veřejnosti, a to při příležitosti předávání ocenění Český lev 2024. Do pražského Rudolfina, kde se slavnostní událost v sobotu večer konala, dorazil Kazma jako jeden z posledních, a to ve speciálním kostýmku. Byl převlečen za Inda a na hlavě měl turban.


Ceremoniál vynechal, dorazil na večírek

Že by však dorazil kvůli slavnostnímu ceremoniálu podpořit nominované tváře, to se rozhodně říci nedá. Kazma totiž zamířil rovnou na večírek.

Na "místo činu" dorazil společně se svým kolegou z ONEMANSHOW PRODUCTION a oba vypadali jako Sikhové. Nejspíš se jednalo o další z Kazmových vtípků, ovšem při tak významné události si tentokrát žertíky mohl odpustit. A zatímco na lvy dorazil se svým kolegou, při odchodu už měl doprovod jiný.

Domů odcházel s Anetou Krejčíkovou

Dorazil s kolegou, cestu domů si Kazma raději užil s něžným pohlavím. Z Rudolfina totiž odcházel v pozdních hodinách v doprovodu půvabné dámy. O influencerku Marii Roseckou, s níž má Kazma už přes více než rok chodit, k čemuž vyplulo na povrch hned několik důkazů, se rozhodně nejednalo. Společnost mu dělala herečka Aneta Krejčíková.

Český lev 2024

Ceny Český lev za rok 2023 byly předány v sobotu 9. března 2024 v pražském Rudolfinu. Večerem provázel herec a moderátor Marek Eben.

Český lev 2024 - nominace a výsledky

Největší počet nominací měly filmy Bratři, Úsvit, Bod obnovy, Přišla v noci, Němá tajemství a Tancuj Matyldo a televizní seriál Volha. Nejlepší celovečerním hraným filmem se stal snímek Bratři. Cenu za nejlepší herečku v hlavní roli si odnesla Simona Peková (Přišla v noci), Cenu za nejlepší mužský herecký výkon získal Kryštof Hádek (Volha).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy