Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kazma pro eXtra.cz o rozmláceném autě: Byla tam krev a tyhle věci mi ti šmejdi ukradli!

+ Dalších 16 fotografií
Exkluzivně
Na Kamila Bartoška (33) alias Kazmu nečekalo zrovna příjemné vánoční překvapení. Ještě v neděli totiž zjistil, že mu kdosi rozmlátil drahý vůz dlažebními kostkami. Vypadalo to, že šlo o útok s jediným cílem: vymlátit co nejvíc skla. Jenže z auta se ztratilo i několik věcí. Mluvili jsme s Kazmou a ten popsal okolnosti nezáviděníhodného incidentu.

"Dlažební kostky jsem k Vánocům ještě nedostal," dělal si Kazma (33) v neděli legraci z toho, že mu někdo vymlátil okna jeho auta. Jenže svými vtípky proslulý bavič Kamil Bartošek neřekl v neděli na Instagramu celou pravdu.

Jak přiznal eXtra.cz, z auta mu dotyčný odcizil i nějaké věci. Vandalovi tak nešlo pouze o to, kolik skla bude rozmláceno. "Měl jsem to pojištěný, ztratila se kytara a taška na cvičení," řekl nám Kazma.

"Policisté vzali nějaké otisky, byla tam i krev, tak mají nějaký materiál. Ale nepředpokládám, že někoho najdou. Víte, jak tohle chodí. Kdo to mohl být? Kdokoliv. Nikoho neviním, tohle mohl být kdokoliv. Třeba někdo vykalenej... Fakt nevím," dodal smířlivě oblíbený bavič.

Zkrátka se zdá, že Kazma bez mrknutí oka zacvaká opravu, hlavně aby už svým fárem mohl zase jezdit. A zbytek už řešit nebude...

Související články

Další články