Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Kazma překonal sám sebe: Podařilo se mu oklamat půl zeměkoule a dojal k slzám

Zdroj: facebook
+ Dalších 17 fotografií
Je to nářez
Známý šprýmař Kazma (34) se do toho opřel. Dnes ukázal světu, na čem dlouhé měsíce pracoval a proč se na jeho Instagramu objevovaly nesmyslné a nevhodné reklamy. Tentokrát zašel ještě mnohem dále a podařilo se mu oblafnout půlku světa. Všechno to ale mělo hlubší smysl, než byste předpokládali.

Kamil Bartošek (34), spíše známý pod pseudonymem Kazma, se proslavil díky svým perfektně promyšleným vtípkům. Podařilo se mu napálit například Leoše Mareše (43) a nebo rovnou celou Českou republiku To se mu povedlo, když zinscenoval, že na České lvy dorazil světový herec Jim Carrey Ovšem dnes zašel ještě mnohem dále. Napálil totiž téměř půlku světa. A jak se mu to podařilo?

Oklamal půl světa

Dnes na serveru televizeseznam.cz vyšel nový díl Kazmova pořadu One Man Show a musíme uznat, že je to opět pořádný nářez. Kazma tentokrát své šprýmy pojal velkolepě a zaměřil se rovnou na celý svět.

Za pomoci několika počítačových triků a oklamání si zařídil měsíční cestu kolem světa, a to všechno úplně zadarmo. Měl napsaný bucketlist (věci, které si chcete splnit, než umřete) a postupně odškrtával jednu věc po druhé. Ukázal, jak jednoduché to je a jak málo stačí k tomu, abyste v dnešním světě nemuseli za nic zaplatit ani korunu. Být influencer s milionovou sledovaností může být v dnešní době ohromnou výhodou. Kazma se například setkal s nejznámějším kouzelníkem světa Davidem Copperfieldem, viděl gorily v divoké přírodě a nebo se nechal zadarmo ubytovat ve vile v hodnotě 280 milionů korun, která se nachází v Malibu, kde žijí největší hollywoodské hvězdy.

Ne vždy se mu ale podařilo uspět. Když se mu nepodařilo získat něco zadarmo poté, co se prokázal jako influencer, následoval trest. A většinou ne zrovna jednoduchý. Pokaždé, když selhal, musel nafotit nějakou bizarní reklamu, jako třeba propagaci cigaret. Co všechno musel Kazma propagovat, se podívejte do fotogalerie. Za všechny tyto "trestné" reklamy schytával na sociálních sítích neskutečnou čočku. Kritika, vulgární komentáře, pokles sledujících a dokonce byl někým za reklamu s cigaretami udán.

Vše má vysvětlení

Jak už tomu u Kazmových žertů bývá, na konci videa přišlo vysvětlení. Musíme uznat, že se Kamil tentokrát opravdu překonal, protože tento příběh až dojímá k slzám. Celé video trvá téměř 40 minut a rozhodně stojí za zhlédnutí celé.

Zhruba posledních deset minut Kazma vysvětluje, proč se rozhodl oklamat půlku světa a získat všechno zadarmo. Nebylo to jen tak pro jeho pobavení a vlastně ten bucketlist nebyl vůbec Kazmův. Všechno to dělal pro někoho úplně jiného. Splnil veškeré životní sny člověku, který by v jeho jinak běžném životě nikdy neměl šanci tohle všechno zrealizovat a zažít.

Pomáhal Michalovi z Olomouce, kterému doktoři před rokem diagnostikovali závažnou nemoc zvanou Amyotrofická laterální skleróza, což je nevyléčitelné onemocnění, které napadá centrální nervovou soustavu a zabraňuje mozku ovládat svaly. Většina z pacientů nemoci podlehne do dvou až pěti let.

Související články

Další články