Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kazma odtajnil, co je v dokumentu o Farné: Slzy, smích a hlavně záběry z její krásné svatby…

Podle ní je v Česku nejlepší, a tak mu svěřila do ruky 100 hodin materiálu, který se točil dva roky. Ewa Farna (24) před časem oslovila Kamila Bartoška alias Kazmu, aby o ní připravil dokument. Souhlasil a stvořil extra dílo, které ve finále má hodinu a půl. Jsou v něm záběry nejen před koncertem, ze soukromí, ale třeba i z nedávné svatby!

Redakce eXtra.cz oslovila internetového umělce Kazmu, který v minulosti předvedl, že se svým týmem opravdu dokáží nemožné. Ať už jde o podvod v primáckém Prostřenu, kam nasadili herce, o pořad One Man Show nebo o to dostat do přímého přenosu České televize a udílení filmových cen dvojníka herce Jima Carreyho.

Teď vyzkoušel spolupráci s Farnou, která ho oslovila. „Zavolala mi, my už se nějakou dobu známe, s tím, že jsme s mým týmem nejlepší a že by ze stohodinového materiálu chtěla udělat dokument. Kývli jsme na to a pustili se do práce. Intenzivně jsme na tom makali dva měsíce. Nakoukat a poskládat tak, aby to pro diváka bylo přínosné, nebylo lehké. Myslím ale, že se nám to hodně povedlo a odvedli jsme kus dobré práce,“ řekl eXtra.cz Kazma, jehož dílko ocenila i sama Farna. „Ewa byla spokojená a to mi udělalo velkou radost. Opravdu nešlo o nic lehkého, připravit dokument tak, aby byl bez přikrášlování autentický,“ pokračoval Kazma.

V dokumentu o Farné je prakticky shrnut její život v posledních dvou letech. Ať už jde o koncerty, o lásku k manželovi Martinu Chobotovi, ale třeba i o svatbu. „Jsou to jediné záběry ze svatby, které mohou lidé vidět. Nikde nic jiného dostupného není,“ dodal talentovaný Kazma.

Dokument bude mít v českých kinech premiéru 12. listopadu. V Polsku, kde má Ewa velkou fanouškovskou základnu, je premiéra dnes – v úterý 7. listopadu.

Související články

Další články