Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kazma miláčkem národa: Za podvod se šíleným Karlem sklidil neskutečnou pochvalu od lidí!

+ Dalších 14 fotografií
Je to podvod! Ale velmi dobře udělaný podvod. Určitě si pamatujete na Karla s Tourettovým syndromem, který bavil diváky Prostřena. Web eXtra.cz jako první upozornil, že je to jen najatý herec z filmové školy. Nyní už víme, že za celým podvodem skutečně stojí bavič Kazma. A odezvy lidí jsou naprosto geniální. Všichni si jeho nový podvod pochvalují a dokonce zaujal i mnohem starší věkovou kategorii lidí, kteří doteď neměli o nějakém Kazmovi ani ponětí.

Tohle se Kazmovi opravdu povedlo. V poslední době jeho podvody byly docela dost kritizované a u veřejnosti se objevovalo se hodně negativních komentářů i přesto, že to měl pokaždé propracované do nejmenších detailů.

Ale tímhle podvodem českou veřejnost v dobrém slova smyslu naprosto šokoval. Karel Ondrka všem tvrdil, že má Tourettův syndrom a že doma chová slepici jménem Babiš. Také tvrdil, že ho rajcují důchodkyně.

Tyhle věci byly natolik bizarní a okaté, že jen naprostý blázen nebo idiot mohl uvěřit, že je to skutečně reálné. Nyní už všichni ví, že za tímhle počinem stojí Kazma. Tento díl dostal do kolen lidi snad všech věkových kategorií.

"Je mi skoro 60 let a pracuji jako lékař psychiatr. I když jsem dosud zhlédl skoro všechny díly One man show, tenhle je v mnoha směrech JEDINEČNÝ!!!! Kazma a jeho tým jsou bezedná studnice nápadů."

"Super nápad, dokonalé provedení, skvělé zahrání, jen samá superlativa. Konečné odhalení záměru - seznámení s jednou z mnoha nemocí, tleskám."

"Slyším o Kazmovi poprvé, ale jsem v "šoku", to jsem nečekal, myslel jsem... nějaká ubohost, ale klobouk dolů - prima nápad a provedení (nevím jak se to dělá) ale chci dát deset palců nahoru!!"

Je vidět, že vtipálek Kazma si tímhle u české veřejnosti hodně šplh. Všichni se nyní obávají, s čím přijde Kazma (31) příště.

Související články

Další články