Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Kazma je vysmátý od ucha k uchu baví se na účet Leoše Mareše: „Naval už to ferrari“

+ Dalších 81 fotografií
Kazma (32) si z oblíbeného moderátora Mareše v posledních dnech neskutečně utahuje a baví se tím na sociálních sítích. Tentokrát uzavřel naprosto stejnou sázku jako Leoš, jen to má jeden drobný háček. O co přesně jde?

„Leoši, naval ferrari,“ vyřává bavič Kazma (32) jenž nedávno ušil boudu na Leoše Mareše (42) zcela odporným způsobem, kdy zinscenoval bouračku, při které šlo o život. Moderátor Leoš Mareš, který projížděl kolem v trabantu, neváhal a snažil se pomoct poškozeným osobám.

Ne, že by normálně jezdil v trabantu, ale se svým kolegou se vsadil, že měsíc v něm jezdit bude a pokud to poruší, daruje dotyčnému, který ho přichytí, své ferrari. To se baviči Kazmovi dokonale hodilo do scénáře a poté, co Leoš nasedl do jiného auta s úmyslem pomoct při vážné autonehodě, na něj vyletěl se štábem a teď si mne ruce na luxusní vůz.

V posledních dnech se řeší hlavně to, že moderátor své ferrari nechce dát někomu, kdo na něj ušil boudu a veřejně se mu vysmívá. Leoš svá dojemná videa označoval čísly a Kazma to momentálně dělá schválně také, jen s rozdílem, že všude má 1/10, dokonce i na tričku!

I když kvůli tomu, co se stalo, to vypadá, že Kazma přišel o všechny fanoušky, není tomu tak a nadále trolí Mareše, jak to jen jde. „Leoši, my stále čekáme na ty klíče. Ti to strašně trvá. Jedu si pro ně asi,“ říká Kazma v malém elektrickém ferrari a dělá si z celé kauzy dobrý den.

Bavič Kazma dokonce vyhlásil, stejně, jako to udělal Leoš, sázku: „Leoši, jestli to auto do týdne dáš, veřejně slibuju, že v tomhle budu jezdit celý měsíc. Jako ty.“ Na závěr ještě dodal: „Princip je takový, že kdo mě od příštího týdne uvidí v jiném autě než ve ferrari, tak mu ho dám. Proto, Leoši, potřebuju, abys nám ho už dal.“

Kazma se očividně dobře baví, i když na opačné straně moderátorovi Leoši Marešovi není vše jedno. Kazma se dokonce jen pár dnů po podvodu, který na Mareše ušil, objevil na akci prvního otevření IQOS store v Praze, kde se usmíval od ucha k uchu a s přítomnými si rád o kauze pokecal a popsal ji do detailů.

Mohlo by vás zajímat

Další články