Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kazma je nesmělý introvert! Co na sebe ještě nečekaně práskl?

Zdroj: instagram
+ Dalších 32 fotografií
Kamil Bartošek se pro novou Televizi Seznam rozpovídal o tom, že je ve skutečnosti někdo úplně jiný, než jak ho lidi znají z jeho bláznivých kousků.

Kamil Bartošek alias Kazma je díky One Man Show a Stream.cz jednou z nejznámějších osobností internetu. Má statisíce fanoušků, jeho videa miliony zhlédnutí a jeho nápady u nás zkrátka nemají obdoby. V pořadu #ZDAVUVEN nové celoplošné Televize Seznam prozradil producent a moderátor Kamil Bartošek, jak těžká byla cesta mezi celebrity internetu, co vše v rámci One Man Show tvůrci řeší, jak práci vnímá jeho otec, i s jakým strachem Kamil před každým vystoupením bojuje.

Kazma "odkládá" svou masku a s moderátorkou Anitou Baselovou a štábem se vrací na místo, kde vyrůstal i kde začínal se svou ONE MAN SHOW. Během rozhovoru s otcem přiznává svou skutečnou introvertní povahu i strach, který před každým veřejným vystoupením zažívá.

„Když někam přijdu, jsem introvert, ale postupně si tam vybuduju důvěru. Paradox je to, co právě dnes dělám. Lidi tam pak koukají, že přišel Kazma, že to má celý na háku, ale nikdo netuší, co zažívám těch deset minut v backstage, než vylezu na veřejnost.”

Ve speciálním dílu #ZDAVUVEN Kamil popsal i to, co vše se děje po odvysílání nového dílu ONE MAN SHOW na Stream.cz, jak chrání oběti svých vtipů nebo jak těžké je dělat nejpopulárnější internetovou show v Česku. Nenechte si Kazmu na Televizi Seznam ujít.

Související články

Další články