Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Kazma jako ženich i smutný Vémola s úsměvem na tváři: Večírek s módní přehlídkou

Kazma jako ženich či smutný Karlos  Vémola: Večírek s módní přehlídkou
Zdroj: Koláž eXtra/Pavel Dvořák
+ Dalších 12 fotografií
PŘEHLÍDKA

Speciální večírek, který by si někdo mohl splést se svatebním dnem Kamila Bartoška alias Kazmy. Tam dorazila i řada celebrit, které si pohled na komika v chomoutu velice užívaly. Šlo totiž o představení spolupráce s komikem v krejčovském salónu Kadlex, kde nechyběla ani redakce eXtra. Ta zachytila bijce Karlose Vémolu, který krušné časy zahání na večírku, Adama Raitera, který vyvedl neznámou brunetku či Tomáše Chlupa, jenž dělal křena. 

Kdo jiný by zvládl tak velké marketingové haló než Kazma. Proto není divu, že si ho značky vybírají na různé spolupráce. Jedním z takových obchodů je i krejčovský salón Kadlex. Na velkém představení spolupráce s komikem nechyběla ani redakce eXtra.cz i velké celebrity.

Kazma jako na svatbu připravený

Hlavní hvězda večera Kamil Bartošek alias Kazma si akci velice užíval, a to hlavně v přítomnosti krásných žen, rovnou připravených ve svatebních šatech. Sám komik šel dokonce pro značku modelem a jako by se minul povoláním, jelikož pózování mu rozhodně nebylo cizí. A ani při této příležitosti mu nechyběly ikonické sluneční černé brýle, bez kterých Kazma nedá ani ránu.


Smutný bijec s úsměvem

Český bijec Karlos Vémola, jak jsme již psali, si prochází těžkých obdobím, úřady mu chtějí vzít jeho bílou tygřici. Ovšem večer si bijec nezapomněl užít, ba naopak úsměv měl od ucha k uchu. V obleku, který mu jako obvykle div nepraskal ve švech, předváděl svá vítězná gesta. Bavil se však po celou dobu sám, jelikož svou manželku Lelu Ceterovou nechal tentokrát doma.

Rozhovor s Kamilem Bartoškou alias Kazmou


Rande ve třech

Dorazil dokonce i bývalý partner české modelky Agáty Hanychové a účastník reality show Survivor 2022 Adam Raiter, který se po dlouhé době ukázal po boku krásné brunety. Večer strávili jak spolu, tak hlavně s influencerem a trenérem crossfitu Tomášem Chlupem. Ten byl teprve nedávno v kulinářském pořadu VIP Prostřeno.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy