Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Kazma honí prachy: Spustil prodej ponožek, nad jejichž cenou zůstává rozum stát!

Kazma honí prachy: Spustil prodej ponožek, nad jejichž cenou zůstává rozum stát!
Zdroj: Instagram Kazma
+ Dalších 18 fotografií
cože?
Kamil Bartošek (33) alias Kazma Kazmitch je jedním z nejsledovanějších českých influencerů poslední doby. Největší pozornost na sebe stáhl v září, a to kampaní 1/10, kdy se republika rozdělila na dva tábory, z nichž jeden držel s Kazmou a druhý s moderátorem Leošem Marešem, který se stal obětí krutého žertu. Od té doby se o Kazmovi příliš nemluvilo, a tak se teď opět rozhodl šokovat širokou veřejnost, tentokrát pomocí prodeje ponožek značky One Man Show. Neuvěříte, za kolik je prodává!

Kazma je známý svým kontroverzním smyslem pro humor. Kdo by si nepamatoval falešného Jima Carreyho nebo Karla z pořadu Prostřeno Zdá se ale, že Kazmovi docházejí nápady, a tak teď místo zveřejnění dalšího budoucího virálu spustil prodej ponožek. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nestály pět tisíc korun.

K ponožkám je připsána roztomilá poznámka. "Nejlepší řešení pro všechny, kdo nechtějí odbýt své blízké laciným vánočním dárkem," zní popis produktu na stránkách One Man Show

Ponožky za pět tisíc samozřejmě vyvolaly diskuzi. Ačkoliv by nejeden člověk čekal, že se na Kazmu navalí vlna kritiky, opak je pravdou. Většina komentujících už zná Kazmův humor, a tak si lidé naopak dělají z jeho příspěvku legraci. "Fakt dík, teď jsem si natvrdo uvědomil, že jsem socka," píše jeden z nich. Další doufá, že za tu cenu se oblékají samy.

V galerii naleznete fotografii ponožek a ty nejlepší komentáře, které se pod Kazmovým příspěvkem objevily. A že to stojí za to!

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy