Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

KAZMA DO TOHO PRAŠTÍ? Se svou milovanou Andreou cukruje jak o život!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Hrdličky
Moderátor a bavič Kamil Bartošek alias Kazma (33) už druhým rokem randí s misskou Andreou Kalousovou (22). I když ji před dvěma lety dlouho zapíral, teď jim láska kvete a zdá se, že není poznamenána žádným skandálem.

I když jsou Kazma a jeho krásná Andrea jistě pracovně vytížení, tráví spolu čas vždy, když to jde. Jezdí spolu na dovolené, nejčastěji do asijských destinací, odkud pořizují romantické fotografie.

Kazma před Andreou oficiálně randil se starší Kateřinou Kristelovou (39), se kterou se nerozešel zrovna v nejlepším. Bavič s modelkou se dali dohromady na začátku roku 2017. Kazma v té době prožil i těžkou autonehodu, při které ve 180km rychlosti srazil na dálnici prase.

Krásná misska se nechala na začátku jejich vztahu slyšet, že je Kamil v soukromí úplně jiný, než jak ho veřejnost zná. “Naše seznámení bylo velmi romantické. Zatím si to necháváme pro sebe, ale někdy to třeba prozradíme. Samozřejmě to celé vymyslel on. Doma je určitě jiný, než ho všichni znají. Jsem opravdu šťastná,” dodala tehdy Andrea.

Od té doby to vypadá, že se u tohoto párečku nepřehnala žádná větší bouřka a i nyní dokazují, že to mezi nimi stále jiskří. Dá se tedy předpokládat, že se můžeme v budoucnu těšit na veselku, která rozhodně nebude chudá. Kazma totiž patří k nejvlivnějším postavám českých sociálních médií.

Související články

Další články