Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Každý už jsou jinde! Nadržený Slováček osahával Gelemovou, Patrasová si užívala s dcerou…

Felix i Dáda už mají zjevně zcela odlišné zájmy.
Zdroj: Profimedia / Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Oba mají jiné partnery a oba tráví i jinak čas... Přitom jsou stále manželé. Dáda Patrasová (61) a Felix Slováček (74) si život vychutnávají každý po svém. Mezitím co sukničkář a hudebník všude, kde může, osahává svou mladou milenku, idol dětských srdcí Dáda se věnuje své dceři Aničce (22). Je evidentní, že každý z manželů má jiné priority!

Slováček se bez své mladé výtvarnice nehne ani na krok nikam. Všude jsou spolu a navenek působí jako mladí puberťáci. Jinak tomu nebylo ani na křtu videoklipu v centru Prahy, kde se věkově rozdílný pár objevil. A Felixova vyhlášená ruka šmátralka nezklamala. Každou chvilku zkoumala tělíčko Lucie Gelemové. Jednou skončila na jejím zadečku, jindy zase na stehýnku. Slováček se evidentně bavil a dost to působilo, že kdyby nebyli na společenské akci, Lucii by dal lidově řečeno pořádně za uši.

Oproti tomu Dáda se stále chová jako vzorná matka. Vyrazila si s dcerou Annou do Hudebního divadla Karlín, kde si vychutnaly večerní program. Oběma to velmi slušelo a společný snímek umístily na Dádin Instagram.

Oba manželé tak žijí po svém. A jejich manželství je dávno pohřbené. Očekávat, že se ještě někdy dají dohromady, je podle všeho zcela zbytečné. Naopak se šušká, že by Gelemová chtěla otěhotnět. Zda takový zásadní vztahový zlom přijde, ukáže až čas.

Související články

Další články