Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Každý se může stát hvězdou showbyznysu! I ty!

Každý se může stát hvězdou showbyznysu! I ty!
Zdroj: Sport 5, Pixaby.com
Umíš zpívat? Chceš to všem ukázat a stát se hvězdou showbyznysu? Tak čti dál!

Televizní stanice SPORT 5 pokračuje v jedinečném projektu UKAŽ SE!, který může talentované zpěváky a zpěvačky doslova nakopnout k hvězdným výšinám. Něco takového tu ještě nebylo. Už jsme si zvykli na nejrůznější SuperStar a podobné pořady.

Ale ruku na srdce, všichni sotva umíme vyjmenovat vítěze jednotlivých ročníků. A ti co skončili na druhém nebo třetím místě? Takový člověk tím většinou skončí, nikdo se o něj dále nezajímá. Pokud se tedy náhodou nestane ministrem zdravotnictví jako Adam Vojtěch UKAŽ SE! je v tomto ohledu naprosto odlišný projekt.

SPORT 5 na to jde úplně jinak. Spojili se totiž s kapacitami z hudební branže jako je třeba Michal David (57), Linda Finková a další. To už je samo o sobě zárukou kvality. Navíc každému přihlášenému jsou k dispozici poradci, kteří rozpoznají, zda z něj může něco být. A pokud ano, jde to ráz na ráz. Žádné za rok, za dva nebo nikdy. Prostě se rovnou na věc a interpret na sobě začne makat, resp. na své kariéře.

Další díl (už desátý) pořadu UKAŽ SE! bude SPORT 5 vysílat 24. února od 11. hodin dopoledne. Show provází známá rapperka Sharkass a objeví se v ní i řada známých sportovců, kteří se s diváky opět podělí se svými názory nejen na hudbu. Hitparádu můžete sledovat i na stránkách firstyle.cz a samozřejmě i na sport5.cz. Přihlásit se může úplně každý. Důležité je také vědět, že se vyplatí hlasovat v hitparádě na zmíněných webech. V každém díle je totiž vylosovaný jeden z vás a ve hře je vždy například Bluetooth reproduktor IPX5, sportovní stereo sluchátka, elektrický holící strojek,meteorologická stanice a další super ceny od společnosti Sencor.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy