Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Každý má jiný sen: Tahle Američanka platí za to, aby vypadala jako Barbie! Daří se jí to?

Celý její život je zasvěcen panence Barbie.
Zdroj: facebook/Carly Mersola
Každý máme svůj sen a není potřeba se za něj stydět, ovšem co je moc, to je moc. Američanka Carly Mersola z Kalifornie se zamilovala do plastové panenky Barbie, a tak se rozhodla, že jí zasvětí celý svůj život. Zajímá vás, jak její snažení vypadá?

Je jí dvacet pět, je z Kalifornie a miluje panenku Barbie. Asi tak by se vám mohla představit Carly Mersola. Za svou vášnivou lásku si taky dost zaplatí, v přepočtu jde zatím o necelý půl milion korun a s úpravami nehodlá Carly rozhodně přestat.

Není ovšem zajímavým koníčkem snažit se vypadat co nejméně přirozeně? To nechám na vašem uvážení. Každopádně mladá žena pro svůj vysněný vzhled navštěvuje každý měsíc kosmetický salon, kde postupuje různé procedury. Nutností je pro ni samoopalovací krém, botox v puse, prodloužení řas a nezapomíná ani na prodloužení vlasů.

Z pohledné dívky se tak postupem času stala šílená plastová kreatura, která ovšem tvrdí, že se v tomto umělém těle cítí mnohem líp. Pokud si tedy myslí, že se našla, a je spokojená, proč jí to nedopřát. V budoucnu by ráda podstoupila hned několik plastických operací, aby doladila svůj vzhled k dokonalosti.

Související články

Další články