Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Každý ji má za mužatku, ale dokáže být pekelně sexy: Serena Wiliams se ukázala v pořádně žhavém outfitu!

Serena ze sebe dokáže udělat pořádnou samici.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Je to hora svalů a často na kurtu připomíná svými údery a hrou spíše pořádného chlapa. Jenže Serena Williams se také dokáže proměnit v pořádnou kočku! To předvedla během focení spodního prádla v New Yorku!

Když ji vidíme na kurtu, tak si často říkáme, že se na ženský tenis moc nehodí a spíše by měla startovat mezi muži. Její stavba těla a síla se trošku vymykají ostatním konkurentkám na okruhu WTA. Proto je také Američanka už hodně dlouho světovou jedničkou a často soupeřky ničí rozdílem třídy.

Jenže i Serena umí ukázat, že je to kus ženy. Třeba jako během focení spodního prádla v New Yorku. Tam se ukázala pouze ve sportovní podprsence a rozhodně se bylo na co koukat. Williams je prostě pořádná milfka, žena krev a mlíko.

Americká tenistka se aktuálně zotavuje ze zranění ramene a nyní ji bude čekat v New Yorku závěrečný grandslamový turnaj sezóny US Open. Tam bude usilovat o udržení postu světové jedničky, který by jí ráda vyfoukla Němka Angelique Kerber. Tak uvidíme, jak to nakonec dopadne a zda Serena opět ukáže svoji genialitu, nebo naopak přepustí trůn soupeřce…

Související články

Další články